• 77
    kendisi ülkemizde bile yaşamayan sporu seven, sporla ilgili yayınlar yapan, ülke futboluna da artık çok bulaşmayan, herhangi bir fanatikliği olmayan gerçek bir spor insanıdır benim gözümde. ilk maddede galatasaray'a ve taraftarına(tabii ki bir kesimine) 2.maddede de kalan tüm paydaşlara laf söylemiştir. genel olarak türk futbolunun durumu hakkında bir özet çıkarmıştır.

    eğer o bildiri sebebiyle her hakem hatasını içinize sindirebiliyorsanız bunda bir problem var demiştir ki bence sonuna kadar haklıdır. evet dün açıkçası özellikle diagne'ye verilmeyen ikinci sarı kartta içim cız etti. karşı takımlardan birine olsa evde çıldırmıştım muhtemelen. tıpkı aleyhimize yapılan hatalarda çıldırdığım gibi.

    ikinci maddede de bu yapılan hatalar galatasaray bir bildiri yazdı diye oluyor sanıyorsanız tff'nin haftalar sonra mı aklına geldi galatasaray'ı kayırmak şeklinde haklı bir serzenişte bulunmuştur. sanırım buna zaten hepimiz katılırız.

    ama bilmem ne zaman niye konuşmadın diye bir kişiyi eleştirmek toplumumuzun genel rahatsızlığı olmuş durumda. bu adam her hafta televizyonda ya da herhangi bir mecrada türk futbolu konuşsa belki haklı olursunuz ama adamın türk futboluyla tek bağı ara ara attığı tweetler.