• 60
  sevgili galatasaray sözlük ailesi,

  2018 nisan ayında başladığımız plase dergi yolculuğunda sözlük ailesinin öncelikle varlığımıza sonra da duyurularımıza, paylaştığımız yazılarımıza, sosyal medya hesaplarımıza gösterdiği ilgi ve teveccühten dolayı hepinize teşekkür ederiz. sözlüğün içerisinden çıkan bu oluşumu destekleyen sevgili editörlerimize ve moderatörlerimize de şükran duyuyoruz.
  kısa bir süre içerisinde kıymetli yazarlarımızın desteğiyle 200 makaleye yakın bir yayın kaynağı oluşturduk. sosyal medya hesaplarımızdan gündemin nabzını tutmaya çalıştık ve çekilişlerimizle bizleri takip eden birçok galatasaraylı dostumuzu türk telekom arena'da ağırlama fırsatı bulduk.

  2018 yılını uğurlamaya hazırlanırken dergimizin bebek adımlarını geride bıraktığını ve artık kendinden emin adımlarla türk spor medyasında koşmaya başlayacağını da gururla söyleyebiliyoruz. yeni yıla girerken süper lig takımlarının yöneticileriyle, futbolcularla ve hakemlerimizle de röportajlar hazırlığına geldik bile. anlaşma yaptığımız istatistik şirketinden aldığımız verilerle çok yakında yayıncı kanalı kıskandıracak nitelikte paylaşacağımız analiz ve scout raporlarıyla sizlerin de beğenisini kazanacağımızdan eminiz.

  işte bu sebeple; dergimizin kaynakları ve çalışma alanları çoğaldıkça parlak zihinlere ve özgün kalemlere ihtiyaç duyuyoruz.
  ihtiyacımızı da, doğduğumuz yer olan galatasaray sözlükten beslenerek gidermek hepimizin ortak isteği. bu doğrultuda bizimle çalışmak isteyen ve aşağıdaki kalifikasyonlara sahip arkadaşlarımızı bizimle iletişime geçmeye davet ediyoruz.

  - sosyal medya uzmanları : derginin instagram, twitter ve youtube kanalı hesaplarını haftalık programları doğrultusunda görseller ile destekleyecek sosyal medya kurtları
  - yazarlar : kalemlerini konuşturmak konusunda istekli, doğruları ve gizli kalmış gerçekleri anlatmaya hevesli, özgün içerikler ile kendi okuyucu kitlesini yaratmak isteyen kelime ustaları
  - editörler : sevgili yazarların arkasını toplayan, içerik ve nitelik yönünden yazarlara yol gösterecek olan yürüyen türk dil kurumu şubeleri

  ben de yukarıda saydıklarınıza sahibim diyen ve thierry henry gibi plaseyi köşeye göndermeyi seven tüm yazarlarımızı bekliyoruz. iletişim için mesaj yoluyla irtibata geçebilirsiniz.

  sevgilerimizle.
  plase dergi ailesi.

  web : http://plasedergi.com/
  iletişim : plasedergi@gmail.com