• 411
  2018-19 sezonu 13. haftası itibariyle var ile skor anlamında lehine hiçbir olumlu karar çıkmamış, rakibe verilen hiçbir penaltı var ile iptal edilmemiş, golü ya da golleri var ile iptal edilmiş ve 26 kasım 2018 günü iktidarın takımı başakşehir ile karşılaşacak takım.
  bir başka var mağduru için (bkz: galatasaray futbol takımı)

  bu arada mevcut sezon içinde 3-2 kazandıkları konyaspor maçında sadece takımlarını desteklediler ve o hafta beinsport adlı ligimizin resmi yayıncı kuruluşu olan kanal tarafından haftanın taraftarı seçildiler. televizyondan izlediğim kadarıyla öyle küfür falan edilmedi. ancak bu maç sonrası tribünün yüzde 90’ı civarındaki taraftar 1 maçlık ceza aldı. ki bu maç hayret edeceğiniz üzere göztepe beşiktaş maçına denk geldi.
  beşiktaş maçına ben de bilenip gittim işim olmasına rağmen. sadece o takım dolu tribünlere karşı oynasın diye. amigoları taraftarlara küfür edin ki adamakıllı ceza yiyelim yiyecekse deyip bütün maç boyunca beşiktaş’a sövdürdü. bu kadar küfür edilen maç az görmüşümdür. merakla o haftanın pfdk kararlarını bekledim. sadece 1-2 blok ceza aldı. çünkü diğer haftaki maçı beşiktaş’la değildi.

  takımlara baktığımızda fikstürünün de etkisiyle (büyüklerle içerde oynamış olması ve içerde galibiyetler almasından tehdit olarak görülmesi) muhtemelen galatasaray’dan sonra en çok çeken kulüp hakem-federasyon konusunda. takım dışı genel bir bakış yaptığımızda ise şunu kesinlikle söyleyebilirim. bu sezon gerçekten her sene olduğundan çok daha kirli. ciddi kollanan bir başakşehir ve beşiktaş, ciddi engellenen bir galatasaray var. umarım iyiler sonunda kazanır.

  edit: trabzonspor deplasmanında yedikleri gol var ile iptal edildi diye uyardılar unutmuşum. bu durumda zirvede oldukça yalnızız :)