• 471
    elinle çeksen ancak bu kadar olacak lokum şampiyonlar ligi kurasını geri itmektir. hoca bas bas bağırıyor günlerdir ama bir tane istediğine uygun hızlı adam kiralayamıyorsun. bjk nasıl kiraladı o zaman ljajic'i ?son gün panik haliyle eren tipinde şu ana kadar varlık gösterememiş cornelius'u gündeme getiriyorsun. şimdi başka bir adamla anlaşacaksın da, gelecek, sağlık kontrolü, konsolosluk işlemleri derken saatler sürer.

    resmen deniliyor ki, forlan bize ayıp ettin. city, liverpool falan çekseydin forvet almamıza gerek kalmayacaktı. nasılsa her türlü yeniliriz deyip almayacaktık, bahane hazırdı. şimdi bizi zora soktun. bu saatten sonra nereden bulacağız forvet falan ? akıl tutulması resmen.

    bu gruptan çıkamazsak yazık oğlu yazıktır. 40 yılda bir gelecek kurayı, galibiyet paralarını da, son yıllarda kurduğumuz en iyi kadroyu da plansızlıkla heder etmektir. geçen sene dursun özbek bile daha programlı transfer harekatı yürüttü. gelecek adam en geç 2-3 saat içinde uçağa binmezse evrak mevrak yetişmez. bravo gerçekten.