• 1569
  siz 6 ay maaşını almazsanız ne yaparsınız yazılıyor her yerde. aga bizim o kadar maaş almadığımız zaman oldu ne yazık ki, çoğu kişinin de min 2-3 ay olmuştur. bende olsun istemem ama nerde yaşıyoruz farkında olalım. biz asgari ücretle -açlık sınırı arasında maaşlar alıyoruz 6 aylık maaş bizim için ölüm kalım demek.

  keza patron gelip ya maaşları %20 azaltırız yada biriniz işten ayrılacak ta demiştir aramızdan birilerine (ulan hep benim başıma mı geliyor yoksa). bu da ölüm olmasa da sıtmaya razı olmak biraz.

  bu adamlar ise ben doğduğumdan beri spor piyasasının içindeler. böyle durumlara zaten alışıklar ve bugüne kadar kazandıkları da maaş almadıkları o süreleri kompanse etmelerine yardımcı olacaktır, gelinen son noktada alacağım kaldı diye dava etseler zaten yine çatır çatır alıyorlar. sen ben mahkemeye gitsek o kadar kısa sürede alamayız mesela paramızı.

  kaç kere galatasaray’ın başına geldin gittin böyle şeylerle gündeme gelmeseydin ilerleyen dönemlerde de kaç kere daha gidip gelme durumun olacaktı kim bilir. yönetimleri biliyoruz zaten ama seni tam bilmiyormuşuz hoca, beklentim çok farklıydı ne olursa olsun üstelik.

  anlamadığım bir konu da sen yarım sezondan fazladır bu takımın içindesin 30 milyon borç üstüne, transfer bütçesinin de kısa sürede yaratılacağına nasıl ikna oldun, yoksa kontratı yapıştırayım da gerisi allah kerim mi dedin, dursunlandın mı yoksa bizim gibi.

  sözleşmeden doğan alacağın ananın ak sütü gibi helaldir. ama lakin öyle değildir.