• 1
  8 temmuz 2018 çorlu tren kazası'nda hayatını kaybeden kurbanlardan biri olan yavrumuz. kazada yitirdiğimiz 24 cana teker teker üzüldüm, ancak oğuz arda'ya ayrı bir parantez açmak istiyorum. bu çocuk henüz 10 yaşındaydı ve barcelona futbol okulunun sporcusuydu. önünde belki de uzun yıllar vardı. ayrıca fanatik galatasaraylıydı.

  https://www.instagram.com/...?taken-by=misra_oz83
  https://www.instagram.com/...?taken-by=misra_oz83
  https://www.instagram.com/...?taken-by=misra_oz83 *
  https://www.instagram.com/...?taken-by=misra_oz83

  kısa yaşamına sığdıramadığı madalyaları vardı, hayalleri vardı.

  https://www.instagram.com/...?taken-by=misra_oz83

  lan çocuktu ya bu çocuk. pırlanta gibi bir çocuk. hayalleri olan, hedefi galatasaray'da futbolcu olmak olan, gece gece arda turan formasıyla top oynayan, topu potadan geçirip delicesine sevinen hayat dolu bir çocuk! gece gece twitter'da tesadüf eseri gezerken annesinin instagram paylaşımının bir görüntüsüne rastladım ve profili gezmeye başladım. 3-4 fotoğraftan sonra gözümden süzülen yaşlara engel olamadım. acımı nasıl anlatayım, bunu nasıl tarif edeyim bilmiyorum ama tek dileğim, bu cinayete sebebiyet veren, bu ihmalin sorumlusu olan herkesin teker teker yargılanması!!!!!

  annesinin üzüntüsü kelimelerle anlatılmaz. kardeşimi kaybetmiş gibi hissettim okudukça.

  nasıl anlatılır, nasıl bir acı bu gerçekten kelimelerle anlatmaya çabalasam da anlatamıyorum. ve bu gece nasıl uyunur bilmiyorum... belki bu başlığı açmamalıydım, belki yaraları tekrar deşmemeliydim ama içimdeki tarifsiz hüznü paylaşacak yer aradım sözlük. şu entry'i girerken bile ağlamaklıyım.

  allah oğuz ve babasının ruhlarını şad etsin.