• 192
    alınacaksa 2018 dünya kupasından önce iş bağlanmalıdır çünkü mısır takımı iyi bir takım ve salah dönerse de önleri açık. rusya ve suudileri tokatlar bu takım ve gruptan çıkar.
    ama rodrigues'in satılması lazım ki alınsın. 5 milyon değil 500 bin bile bonservis veremez şu an takım. eğer geçen dönemdeki ndiaye geliri sayılıyorsa verebilir, sayılmıyor aynı transfer döneminde satacağın oyuncu kadar alabilirsin deniliyorsa alınamaz. o zaman birinin satılması gerekir. dolayısıyla rodri varken trezeguet yoktur, trezeguet varken rodri yoktur. öyle bir dünya yok.

    bence de rodri satılırsa ilk alınması gereken adamdır. amrabat gibi değil, çok daha skorer ve maç alan tarzda. rodrigues iyi paraya satılırsa o paraya hem trezeguet alınır hem de başka mevkilere adam.

    bonservislerin acayip noktaya geldiği, serdar gürler'e 10 milyon istendiği, tolga ciğerci'nin 3, dirar'ın 3.5 bonservis ettiği, ve böyle bir sürü örnek olduğu bir dünyada, ileride iyi paraya satma potansiyeli olan bir adamın 5 milyona alınması hiçbir şey.