• 6
    19 nisan 2018 fenerbahçe beşiktaş maçı kaldığı yerden devam ederse, hükmen galibiyet bekleyen beşiktaş'ın gazını almak için pepe'nin cezası 1 maç olarak açıklanacaktır. bu karara isyan edecek olan galatasaray'ın gazı ise, zaten geçen hafta hak mahrumiyeti istemiyle pfdk'ya sevkedilen fatih terim'e 13.000 tl ceza verilerek çoktan alınmıştır. yetmezse, 9 aralık 2017 galatasaray akhisarspor maçı'nda direk kırmızı kart gören ve 1 maç ceza alan gomis hatırlatılacaktır ki bununla ilgili algı çalışması dünden beri sosyal medyada dönmekte.

    sonuç olarak fenerbahçe, aslında memnuniyetle karşılayacağı kararları, memnun olmamış gibi davranarak bir kaç gün protesto edecek, sonra unutacaktır.

    pepe'nin yokluğunda, derbide vida ile ne bok yeriz diye kara kara düşünen beşiktaş da memnun olmamış gibi davranıp, aslında bayram edecektir. giden türkiye kupası olsun, lig daha önemli deyip susacaktır.

    bu işlerin kabağı ise, aslında fatih terim ve gomis konusunda günahsız olan, ama sanki bu konularda iltimas geçilmiş gibi davranılan galatasaray'a patlayacaktır.

    işbu görüşler, ağır paranoyak bir şahsın kaleminden çıkmış gibi gözukse de, hiç bir zaman tutarlı ve adil kararlar veremeyen futbolun yönetici kurumlarının geçmiş skandalları göz önüne alınarak yazılmıştır.