• 94
    https://www.youtube.com/watch?v=8fU25dncLKo

    yok abi, konuşmanın tamamına dikkatlice ve soğukkanlı bir şekilde bakılırsa türk futbolunun genel olarak ve parantez içerisinde galatasaray'ın son 5 yılki vizyonsuzluğunu ve başarısızlığını dert ettiği rahatça anlaşılıyor.

    çarpıcı bir üslup kullanmak istemiş, anlayabiliyorum kendi tercihidir fakat yeni yeni doğrulmaya başladığımız son birkaç aya ve sonuncusu 5 sene önceki avrupa başarılarına sığınıp dursun dönemi skandallarını, sportif, mali ve idari rezaletleri vs. bir çırpıda da unutmayıverelim.

    avrupa'dan men yedik, östersunds'a elendik, şampiyonlar ligi'nde neredeyse sıfır çekiyorduk, şampiyonlar ligi'nde nispeten kolay grupta 3. olup akabinde avrupa ligi'nde lazio'ya elendik vs. bunlar çok da hoş şeyler değildi. hatırlayalım ki şu anki yükselişimiz daha güçlü ve kalıcı olsun. bunlara ek olarak fenerbahçe'nin durumu zaten facia kaç sezondur. derbiyle merbiyle avutmayalım kendimizi demeye getirmiş yani... konunun beşiktaş'la falan hiçbir ilgisi yok, tam tersine galatasaray ve fenerbahçe'nin futbol takımı bazında kulüp büyüklüğüne yakışır noktalarda olmadığından tatlı bir üslup ama acı bir içerikle dem vurmuş

    erdoğan arıkan'a kendi adıma teşekkür ediyorum.