• 14
  galatasaray 10'dan fazla şehirde 2.'ye göre %10'un üzerinde ezici üstünlüğe sahipken; en fazla çorum, kırklareli ve çanakkale'de fenerbahçe'nin arayı az bişey açmış olduğunu gösteren harita. şimdi çorumlu renktaşlar varsa özür diliyorum ama en ezici olduğu il çorum olan takım nasıl bize rakip oluyor arkadaşlar? ben de bunu anlamıyorum. *

  ayrıca baba ocağımda * galatasaray'ım üstünken, anne ocağımda * ne yazık ki fenerli güruh göze çarpmaktadır. ** zaten sivas'taki bizim köyün de çoğu fenerli.

  kayseri'yi sivas'tan daha iyi bilen biri olarak kesinlikle doğru olduğunu söyleyebilirim. her 3 kişiden 5'i galatasaraylı.

  kürtlerin ve dindar muhafazakarların genelde yoğun olduğu şehirlerde galatasaray fenerbahçe'ye tur bindirmiş. hep merak etmişimdir insanların yaşayış biçimleri ve fikirleriyle sevdikleri renkler arasındaki bağlantıyı ve böyle bişey bence kesinlikle var.

  ayrıca 3 büyük şehirden 2'sini almış olmamız memnun edici. darısı istanbul'a inşallah. *

  bu zamana kadar rizeli ve artvinli ne kadar tanıdığım varsa fenerliydi, galatasaray'ın bu şehirlerde böylesine arayı açmış olmasına şaşırdım doğrusu.

  yalnız ben çorum'da hala takılı kaldım. acaba çorum'da fenerbahçe'nin böyle ezici bi üstünlüğe sahip olmasının altında yatan sır ne? *

  güzel haritadır efendim. darısı 2019 cb seçimlerine. **

  son bir not: bjk'nin yoğunluk olarak en fazla olduğu il bolu sanırım. bi önceki bilyoner taraftar haritasında fb'yi de geçip galatasaray'ın arkasından 2. olduğunu hatırlıyorum çünkü bu şehirde.