• 9
  (bkz: #2301857)

  diye bir entry girmiş yazardır. yaşadıklarım sonunda meslektaşları hakkında daha ağır konuşmadığıma dua etsin. ben elektronik mühendisiyim. yaptığım projede beceremediğim bir durum ile ilgili nasıl ki benim müşterim bana serzenişte bulunabiliyor hatta bir adım öteye gidip yeri geliyor mühendislik becerilerim ve teknolojinin geldiği yer ile ilgili ileri gidebiliyorsa ben de para verip beni iyi edeceğini iddia eden bir meslek grubunun üyesine / üyelerine bunu başaramamaları durumunda serzenişte bulunabilir hatta ileri de gidebilirim. bu benimle ilgili kişi arasındadır. o muayene sürecinde ne yaşandı ne etti bilmeden etmeden böyle tepkiler çok komik.

  genelleme yapmayı sevmem ama doktorlar çok hassastır. zannedersin dünyayı kendileri yarattı. benim elektronik mühendisi meslektaşlarımın ürettiği mr, tomografi olmadan teşhis koymaya pek yanaşmaz, benim meslektaşımın ürettiği cihazlar olmadan da cerrahi başarılı olamazlar ama sorsan apartman zillerine bile ünvanlarını yazarlar.

  bunu niye mi buraya yazdım da mesaj atmadım. çünkü o da benim nick altıma yazmış. klasik aşırı doktor hassasiyetiyle.

  bu arada evet kıytırık bir bel ağrısına henüz çözümünüz yok. bak hala geçmedi ve evet bak istanbul'un en baba ortopedistlerine fizik tedavicilerine gittim. ayrıca da evet benim ve meslektaşlarımın ürettiği cihazlar olmasa yapabilecekleriniz çok az.

  son olarakta evet artık google var. teşhis kısmında en az bir çoğunuz kadar biz de biliyoruz birşeyler.