• 7
    skor yorumculuğundan çok galatasaray'ı kişilerden bağımsız seven bir yazardır. igor tudor riekerink'ten iyi bir hocadır bu konuda hemfikir olmayan kimse yok sanırım ancak ne tudor ne de riekerink galatasaray teknik direktörü değildir.

    tudor, ahmet, mehmet, selçuk, arda, fatih bunların hiçbiri galatasaray isminden büyük değildir. galatasaray iyiyse severiz takdir ederiz. galatasaray kötüyse de daha iyilerini bulmaya çalışırız. bu kadar basit. fanboyculuk oynamıyor diye bir yazar hakkında bu derece saçmalamaya gerek yok.

    tudor zamanla iyi hoca olabilir, kişilik olarak da seviyorum adamı ancak östersunds maçları ve iki sezondur derbilerde yüzümüzü yere eğmektedir. ligin ikinci yarısındaki derbilerde ve sezon sonu kritik maçlarda kendisine gözü kapalı güvenen varsa onlara da saygı duyuyorum ama güvenmeyen insanlar olarak da haklı sebeplerimizin yeterince olduğunu düşünüyorum.

    edit: bu arada isteyen varsa tudor entrylerimi gözden geçirebilir. başlığında bulunduğum arkadaştan daha çok fikrim değişti. çünkü insanız lan fikir değişebilir.