• 56
    açık konuşayım ben de var olan şeydir. bu adamı on birde görünce, bu adam ideal 11'lere yazılınca, bu adam üzerinden sezon planlaması yapılınca, yerine değil de yanına şunu bunu alalım lafları dillendirilince kendimi sevesim geliyor. bıktım arkadaş. bu adam galatasaray'ın planları içerisinde yer almaya devam ettiği müddetçe galatasaray'dan hiçbir şey olmaz. galatasaray'ın geleceği olmaz. bunun en büyük sebeplerinden birisi de bu adam. futbol takımı içindeki en büyük mesele bu adam, sabri'den de semih'ten de yasin'den de. onların çapı belli bize olabileceği yük belli. kimseye de söz geçiremezler anca kendi kıçlarını kurtarabilme kapasitesinde adamlar onlar. yeri geldiğinde yedek de bırakırsın ancak bu öyle değil. akıllı adam, konuşmasını bilen, insanları etkileme kapasitesine sahip bir adam. güçlü bu adam hem sözleşme olarak hem ilk iki sezon performans geçmişiyle hem de 4 sezondur yatmasının lafını etmeyecek medya gücüyle. istemezse hocayı göndertir, yapar başarısızlık yolunu. at koşturur, koşturuyor da.

    maliyeti ne olursa olsun gönderilmelidir. dursun çapsızı bundan kurtulabilmek için bir şans olarak görülebilir aslında. ne yaparsak yapalım dursun görev süresini tamamlayacak ancak tamamlarken camiayı da çok karıştırmamak için taraftarın da rızasını alabilecek bazı şeyler yapmak zorunda. kendi huzuru için taraftarın bazı isteklerine cevap vermek durumunda. "taraftar ne istediyse onu yapıyoruz/yaptık" diyebilmeye çalışacaktır. galatasaray taraftarının bunu kullanması gerekmektedir. ama bunu transferler için değil eldeki zararlı tepicilerden kurtulmak için kullanmalıdır. en büyük sorun olan selçuk inan'in gönderilmesi talebiyle kullanılmalıdır. başta selçuk olmak üzere tüm asalaklardan temizlenmek için kullanılmalıdır. başta sosyal medyada olmak üzere selçuk'tan, sabri'den, semih'ten...-saymakla bitmez- kurtulma isteğimizi göstermek için yönetime yoğun baskı çalışma yapmamız gerekmektedir.

    eğer taraftarın rızasını temizlik yoluyla alabileceklerini düşündürtebilirsek yönetime, yönetim de görevde huzurla kalabilmek için temizliğe başlar. düşündürtme diyorum çünkü asla ve asla bu yönetim rızamızı gerçekten alamaz. biz onlara alma umutları olduğunu göstermeliyiz. yalandan yani.

    edit: düzeltme.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!