• 276
    (bkz: 4 kasım 2016 galatasaray istanbul başakşehir maçı)'nda emre belözoğlunu sahada tutma çabasını hatırlayanların 6 mart 2017 antalyaspor galatasaray maçı'nda bruma ve tudor'u atmasına şaşıracağını sanmıyorum.

    sene başından beri sistematik olarak hakkımız yeniyor, galatasaray maç kazandığında hep rakip takımın ne kadar zayıf olduğu konuşuluyor. galatasaray hakemin kötü yönetimiyle maç kaybedince "zaten kötü oynuyor" muhabbeti dönüyor. rakipler kazansa "hakem hata yapmasa da kazanırdı" deniyor. başakşehir dünyanın en iyi defansını, beşiktaş en mükemmel hücumunu yapıyor ama bizle oynadıkları maçlarda devreye yine hakem giriyor.

    tüm bunlar olurken herhalde başımızda tarihimizin en pısırık ve iş bilmez yönetiminin olması tesadüf değil.

    ayrıca bu hakemin mahvetmekte neredeyse başarılı olduğu bir maçın ardından daha insanların siniri geçmemişken savunmak, ortalığı karıştırmaktan başka bir işe yaramaz. isterse fenerbahçe'nin tüm kadrosuna kırmızı kart versin bu kendisinin bombok bir hakem olduğunu değiştirmeyecektir. bir maçta 4 penaltı vermemişliği vardır. (bkz: 12 aralık 2015 çaykur rizespor trabzonspor maçı)