• 7
  6 ekim 2016 fc st.pauli werder bremen maçı'na, terör örgütü propagandası sebebiyle hapse girmesi gündemde olan futbolcu deniz naki'ye destek olmak amacıyla bütün futbolcularının formalarının arkasına isimlerinden sonra "naki" yazdırarak sahaya çıkmış takım.

  öncelikle deniz naki'yi tek bir fotoğrafla tanıyalım;

  http://i.sabah.com.tr/...21/1458567411399.jpg

  burada peşmerge kıyafetiyle görülüyor. arkada sallanan paçavralarda da bir şerefsiz evladının fotoğrafını görüyoruz.

  kesinlikle shop değil, fotoğraf da 2016 nevruz'una ait. aratırsanız diğer fotoğraflara da ulaşabilirsiniz.

  ultras kültürünü yaşattığını iddia eden ancak birkaç olumlu hareketi dışında * dünya gündeminden zerre haberleri olmadığını belli eden biraz alık bir yönetime ve taraftarlara sahip futbol kulübüdür. zira hakkında duyar kastıkları deniz naki isimli futbolcunun sempati duyduğu pkk adlı örgütün ne olduğunu, kimlere hizmet ettiğini ve katlettiği sivillerin sayısını bilselerdi futbolcularının lansmanlarında hepsinin soyadını "naki" yaparlar mıydı emin değilim.

  ultras'lık yani bi manada solculuk, çok okumayı ve bilgi sahibi olmayı gerektirir. kendinize ultras diyorsanız önce yukarıda attığım fotoğrafa ulaşarak inceleyin, sonra fotodaki paçavralarda fotoğrafı bulunan apo denen şerefsizin kim olduğunu araştırın, sonra da bugün suriye'de ortaya çıkan ve avrupa'daki temsilciliklerinin tamamının duvarında bu herifin fotoğrafını bulunduran pyd/ypg adlı örgütün neden binalarına amerikan bayrağı astıklarını öğrenin. hakkında solcu zannedip duyar kastığınız deniz naki isimli futbolcu, nefret ettiğiniz * emperyalist ülkelere maşa olan bir terör örgütünün savunucusu olabilir mi acaba?