• 128
  2 aydır sözlüğe yazmıyorum. sebebi özbek'tir. o kadar soğutmuştur beni. ancak şu an ''istifa'' demek ayıptır!

  hatalar yaptı, beceremedi, rezil etti, rezil oldu ama şu an iyi şeyler yapıyor görünüyor. o nedenle desteklemek gerekir. takım bizim başkan bizim! iyi yaptığında iyi, kötü yaptığında kötü!

  bu transfer döneminde güzel oyuncular almıştır. eleştirilecek olan transfer ücretleridir. umarım bu ücretler hırsızlık değildir.

  tolga'ya 2 milyon euro verilmesini anlayabilirim. almanya'da göz önünde bir ligde oynarken bu sene avrupa'da olmayan galatasaray'a gelmek o kadar kolay bir karar olmaz. şimdilik de bu parayı hakediyor görünüyor.

  serdar aziz için yöneticilerden biri 'ben kefilim, efsane olacak' demişti. daha izleyemedik. eski görüntüsü öyle efsane olacak bir havada değildi. yine de bursaspor'da oynayan bir oyuncuya 2 milyon euro çok para. serdar'ın galatasaray'a bedava gelmeye bile can atması lazım. ancak burada da öğrendik ki beşiktaş devredeymiş. fiyat o nedenle yükselmiş olabilir. zaten şu anki ortamda 1,5 milyon'dan aşağı almayacaktı. ücretlerimiz yüksek.

  eren derdiyok'un 2 milyon euro'suna o kadar takılmıyorum açıkçası. isviçre milli takımında oynayan aslında piyasası olan bir oyuncu. kasımpaşa'da da iyi bir ücreti vardı diye hatırlıyorum. ayrıca burada da yine beşiktaş devredeymiş. fiyata kesin etki etmiştir.

  cavanda'nın bedava bırakılacağına inanmıyorum. alacağını al git dense bile türkiye'de bir takımda oynamasına izin vermezlerdi. 1,5 milyon euro kritik bir para değil.

  umut, olcan, tarık konusunda da yönetimin net tavırlarını beğeniyorum. umut'un gerçek yüzünü de suratımıza çarptılar böylece. burada çok yazıldı iyi niyetli falan filan diye. gördük işte.

  şimdilik yürüyedur başkan! ama unutma ki kredisi en düşük başkansın çünkü çok yedin. hata yapma lüksün yok. ince ele sık doku, yoksa oturduğun kutsal koltuk belan olur.

  tanım: şimdilik geçersiz hale gelmesi gereken bir talep.