• 38
    https://twitter.com/...s/764592368288792576

    terbiyesiz, patavatsız herif ya. ulan her şeyi geçtim, karşında iyi olduğu bin kilometreden belli olan böyle bir adamı nasıl üzersin ya? vicdan yok mu ulan sizde? bakın adam 13 maç 2 kupa diye duyunca önce bir tebessüm ediyor sonra devamını duyunca yüzü düşüyor. adam resmen üzüldü ya. hadi siz onursuz, gurursuz adamlarsınız; size gazetecilik için yetersiz olduğunuzdan dolayı üzülüp üzülmediğinizi sorsak gülecek adamlarsınız da hiç mi vicdan yok be kardeşim sende bunu gidip şu naif, güzel adama soruyorsun?

    hadi çık lan terim'in karşısına, sizin için aslında taktik namına hiçbir şey beceremediğinizi ve sadece gazla, futbolcuları motive yoluyla bir şeyler başardığınızı söylüyorlar bu sizi üzüyor mu de hadi? çık aziz yıldırım'ın karşısına sizin için fenerbahçe'nin en kötü başkanı, galatasaray'a daha çok faydası oldu diyorlar de ulan. ama diyemezsin işte bunu sen de biliyorsun.

    ben sizi tanıyorum biliyor musun. sen tek değilsin. siz sadece gazeteci de değilsiniz. siz bu ülkenin her yerindesiniz. siz normalde it köpek diyeceğiniz adam beline silahı takıp mahalleden haraç kesmeye başlayınca gururumuz diye sahiplenip, mahallenin naif adamıyla dalga geçen, ezikleyen insanlarsınız. siz güce tapan, onun yanlışlarını görmezden gelen, ona bir şey yapamamanın hıncını naif ve güzel insanlardan çıkaran yaratıklarsınız.