• 1994
  takımdan gitmesi gerekenler listemde 3. sırayı alıyor kendisi.

  1. tabi ki tarık ç*mdal. muhtemelen kendisi bu fizik kalitesiyle amatörde bile top oynayamaz. eskişehir bunu nasıl kakaladı kendisi nasıl ciddi bir kitle tarafından istendi anlamlandıramıyorum. kaliteli tek özelliği solda oynarken sağa çekip vasat ortalar yapması. başka sivrilen herhangi bir özelliği yok. bizden 1.25 milyon euro alıyor 5 sene boyunca hiç koymasa 6.25'i cebine koyacak.

  2. umut bulut 1.8 alıyor allahtan sözleşmesindeki son sene. gol atmasa bile mücadele eder diye alındı ama yaptığı presin bir sike derman olduğu yok. çünkü beyni yok. istisnasız her kafa topuna zıplıyor ama o kafa topları kendisinin bulunduğu bölgeye geldiğinde bırakın kafaya çıkıp aldığını görmeyi kendisini havada bile görmedim. timing'i ve düşünme becerisi 20 üzerinden 1'lerde olduğu için yırtıcı, mücadeleci, kendisini drogba'nın hırçınlığına benzeten adam kafa topu alamıyor. tekniğine, paslarına hiç girmiyorum çünkü onlar bariz rezil özellikleri. umarım hem ç*mdal'dan hem umut'tan tez zamanda ve baya sorunlu ağlata ağlata ayrılırız.

  3. olcan adın bu ikisine nazaran iyi topçu ama saçma sapan sınır yüzünden ve aysal'ın ve komisyoncuların saçmalaması yüzünden yüksek bonservisi ve saçma sapan bir maaşı var, gitmesi elzem.

  4. yasin öztekin bunun vasat türk defanslarına karşı hala bir şansı var ama bu adam geriye zekalı. ben kötü futbolcuya katlanabiliyorum ama geriye zekalısı canımı acıtıyor. bu adam ciddi ciddi kendisini çok yetenekli falan zannediyor. eyvallah kötü futbolcu ama diğer 3 adama nazaran fizik kalitesi ve top tekniğiyle fark yaratabiliyor. yasin'in sıkıntısı kendisini dünya standartlarında zannetmesi. la liga'daki adamları pazara gönderecekmiş bu açıklamalarında şaka falan yok bu kendisinin saf düşüncesi. yasin annen sen kaybolma diye tek başına pazara yollamaz. hayır iki sene şampiyonlar ligi oynadın bir kere de ispanyol takımı ile eşleştin herhangi bir pozisyonda şansa bir kere geçebildin mi o pazara göndereceğin ispanyol defansları? terim'e milli takıma almadığı için kırgındı. ne zaman pazar kelimesi geçse bunun umre'deki meşhur fotoğrafı ve salak sırıtışı aklıma geliyor bu sene deplasmandaki bursaspor maçında podolski bunu dövmediği için
  podolski'ye kırgınım. bunun acilen takımda ciddi bir abiyle sorun yaşayıp kayseri'ye falan gitmesi lazım. orada topu 10 metre önüne açıp kontralardan denk düşürüp 2 gol atabilir.

  sevgili dursun aydın özbek sırasıyla bu 4 arkadaşı takımdan şutlamayı başarabilirsen ben senin için temiz sayfamı açarım. ciddiyim gram şakam yok. dördünü birden para almadan bile yollasan büyük başarı sayarım. herhangi bir şekilde 4'ünden gelir elde edebiliyorsan da seni eleştirmeyi yarıda bırakırım. bu 4 f*tbolcunun aldığı para toplamı nereden baksan 6 milyon euro yapıyor. 6 milyonu bunlara vereceğine o parayı komisyoncuya yedir, git karıda kızda kumarda harca beni daha az üzersin. sevgilerimle.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!