• 1962
  27 nisan 2016 galatasaray strasbourg basketbol maçını eurosporttan takip etmeme rağmen, yayını kendileri sağladığından sürekli tribünleri ekrana getirip beni dellendiren kanal.

  futbol şubesine göre çok düşük bütçeyle (1 hamit parası, bilemedin 1 hamit+1 selçuk parası) bir karakter, ekip ruhu koyarak finale gelen basketbol şubesinin en önemli maçında bizi sezon boyunca küfürden küfüre gark eden karakter yoksunu (sneijder ve podolski hariç) futbolcuları ve saygıdeğer eşlerini sürekli ekrana getirdiler. hemen her pozisyonda ağır götlü hakan balta'nın, yerlerde sürünen bir yabancı sınırlaması fetişi emekli futbolcu semih'in, formasını çıkarıp atan kaptan selçuk'un tribünlere hoş görünmeye çalışan yalancı sevinçlerini bize izletme eziyetine girdiler.

  bütün sezon yerlerde sürünen, bütçesi ibb, osmanlı gibi takımların gerisinde kalan, yabancı düşmanı bu kişilere akıtılan para basketbol şubesine aktarılırsa yapılabilecekler ne olabilirdi diye düşünüyor insan. sorsan iki kelime yabancı dil konuşamazlar, yabancı bir takıma gitseler devre arasında geri dönmeye çalışırlar ama başka bir şubenin başarısından nemalanmaya çalışır bu yüzsüzler.

  tabii bu kişileri de kendileri gibi işgüzar yönetimler destekler. donk ve denizli'ye verilen paralar geliyor aklıma, basketbol şubesinde bu paralar ne kadar iyi değerlendirilebilirdi diye üzülüyorum.

  hamit'in, selçuk'un maaşlarının 10'da birini kazanan ergin hoca'nın başarısında selçuk'u semih'i bu yüzden görmek istemiyorum.

  beceriksiz yönetimi tüm bu olanlar yüzünden görmek istemiyorum.

  gençlik spor bakanı'nı zaten hiç görmek istemiyorum.

  tüm bunlara en iyi yanıtı salondaki taraftar verdi.

  "yönetim istifa"

  <caps lock açık> "türkiye laiktir laik kalacak"