• 2389
  evet arkadaşlar iddaanın yığınla açıkları bulunmakta ve size sadece bitanesini anlatarak %100 para kazanma yöntemini anlatacağım. yazdığım yöntem belki başkaları tarafından farklı sözlüklerde, bloglarda, kahvehanelerde, iddaa bayilerinde birileri tarafından söylenmiş olabilir ama ben kendi kafamı yorarak buldum bi yerden görmedim. tabiki tek farkeden ben değilimdir ilaki başka düşünüp akıl edenler de olmuştur.

  iddaa oyunu bir şans oyunudur arkadaşlar. lakin diğerlerinden ayrılan yönü şansınızı siz belirlersiniz. yani loto oynayıp 60 rakamdan 5 tanesini şans eseri kıçınızdan sallayarak tutturmanız sizi zengin edebilir ancak bunun ihtimali milyonda birdir. iddaada ise örneğin galatasaray'ın evinde 1461 trabzon'u yeneceğini söylemeniz ve galatasaray'ın bu takımı yenip sizin para kazanmanız çok düşük değil, yüksek bir ihtimaldir. ancak bu hiçbir zaman galatasaray'ın puan kaybetmeyeceği anlamına gelmez ve ciddi paralarınız yatabilir.

  iddaada üç çeşit arkadaşlar vardır ;

  1) kasası yüksek olmayan, hatta kasası dahi olmayan ve cebine para geçtikçe o akşam bültenden maça bakıp iddaa oynayanlar.

  bu arkadaşlar genelde kombine, sistem kuponları. altlar,üstler, 1/2'ler vs denerler ve kupon tutturmaları loto olayına döner. aralarında çok iyi olanları da var saygı duyuyorum ancak bu arkadaşlar da sonuç olarak 10 kupon yaparlarsa tutturacakları maksimum kupon sayısı 4-5'dir.

  2) kasası yüksek olan ve garantici oynayanlar.

  bu arkadaşlar da barcelona, real, city, psg, galatasaray gibi takımların kendi evlerinde aşırı güçsüz takımlara karşı oynadıkları mücadelelerde 1.05, 1.10 gibi düşük oranlara tek maçtan yüklü miktar basarlar. örneğin 10 bin basıp 11 bin alırlar. veya aynı maçlara 0.5 gol üstü oynarlar yine aşağı yukarı 1.10-1.20 oranı vardır bu betin de. veyahut da canlıdan oynarlar. çoğu kez para alırlar ve ilk kategorideki arkadaşlara göre çok daha iyi para kazanırlar ama kazanmaları kesin değildir. dokuz kere 1000 lira kazanıp onuncuda 10 bin lira kaybedebilirler.

  3) kendi yöntemlerini geliştiren ve hiçbir zaman para kaybetmeyenler.

  mutlulukla söyleyebilirim ki ben de bu kategoriye dahilim. arkadaşlar her oyunda olduğu gibi iddaanın da açığı vardır. birazcık kafanızı yormanız gerekiyor bunları görebilmeniz için. bu açıkları kullanırsanız hiçbir zaman para kaybetmezsiniz. lakin bu gruba daha yeni dahil olduğum için malesef henüz hatrı sayılır paraları kaldırmaya başlamadım, öğrenci olduğum için ve bu ay biraz borç batağına battığım için küçük miktarla başlamak zorunda kaldım. işe ne kadar iyi kasayla başlarsanız o kadar kısa sürede sağlam para kazanırsınız.

  fazla uzattığımın farkındayım ve şimdi sadede gelelim.size keşfettiğim 4-5 yöntemden sadece bir tanesini anlatacağım, daha çok kazandıranlar da bize kalsın :( açgözlülük etmeyin her türlü para kazanacaksınız :)

  mevzuya gelince;

  1. öncelikle arkadaşlar ilk olarak tek maç oynayabileceğiniz, para çekme işlemlerinde sıkıntı yaratmayacak bir site bulmalısınız kendinize. benim kullandığım site axbet. siz bildiğiniz başka site varsa onda oynayın hangisi olduğunun önemi yok, yeter ki güvendiğiniz bir site olsun.

  2. arkadaşlar ister normal iddaa olsun, ister site olsun. maçı ister barça oynasın, istersen gaziantep. maçlarda genel olarak beraberlik oranları 3'ün altına inmez. inse dahi en fazla 2.90 bilemedin 2.80 olur. bizim için zaten 2'nin altında olmaması yeterlidir. http://i.hizliresim.com/m502ZP.png

  3. herhangi bir takımı seçelim arkadaşlar. bu genelde orta sıralara oynayan takım olursa daha iyi olur. misal ben blackburn rovers'ı seçtim.

  4. şimdi herhafta blackburn rovers'ın beraberliğine blackburn berabere kalana kadar geçen hafta bastığımızın 2 katını basacak şekilde oynayacağız. bu şekilde blackburn berabere kaldığı hafta biz de para kazanacağız.

  işin açıklama kısmına gelirsek ;

  örneğin beraberlik oranını düz 3 olarak hesap edelim

  1. maç 1 lira yatırdık : tutarsa 3 lira kazanırız ve 2 lira kâr, tutmazsa 1 lira zarar ederiz.
  2. maç 2 lira yatırdık : tutarsa 6 lira kazanırız ve 3 lira kâr, tutmazsa 3 lira zarar ederiz.
  3. maç 4 lira yatırdık: tutarsa 12 lira kazanırız ve 5 lira kâr, tutmazsa 7 lira zarar ederiz.
  4. maç 8 lira yatırdık: tutarsa 24 lira kazanırız ve 9 lira kâr, tutmazsa 15 lira zarar ederiz.
  5. maç 16 lira yatırdık: tutarsa 48 lira kazanırız ve 17 lira kâr, tutmazsa 31 lira zarar ederiz.
  6. maç 32 lira yatırdık: tutarsa 96 lira kazanırız ve 33 lira kâr, tutmazsa 63 lira zarar ederiz.

  böyle böyle yani hangi hafta artık berabere kalırsa o hafta kazancımızı alırız. kasanız sağlamsa 1 lira ile değil 5 lira ile veya 10 lira ile başlayın ilk haftadan ve sağlam paralar kazanın. ancak her hafta yatıracağınız ücretin iki kat artacağını hesap etmeniz gerekli. bu dediğim sistemi 1 lira ile başlayarak yapan birisi için geçtiğimiz sezonun herhangi bir takımından ne kadar kazanç sağlayacağına bakalım. misal takım kim olsun, atıyorum gençlerbirliği olsun;

  http://i.hizliresim.com/D9jD3z.png

  hazırladığım tablodaki gibi bir sezon içerisinde en ufak bütçeyle oynayan birisi bile o sezon 10 kere berabere kalan gençlerbirliği ile toplamda 90 lira kâr edebilir. 1 lira ile değil 10 lira ile başlayacak kadar kasası olan arkadaş ise 900 lira kâr eder. birde daha fazla para için aynı anda birden fazla takım için oynayın ve en çok berabere kalan takımları analiz edin. ben misal her hafta bu sistemle blackburn, rize, frankfurt'a oynuyorum. şuanlık 200 lira kârdayım ve kasam gittikçe büyüdüğü için artık yeni seriye 1 liradan değil 2 liradan başlıyorum kazancım artıyor. biraz daha artınca takım sayısını dörde çıkaracağım :)

  gssözlükten managelot bildirdi, iyi akşamlar bol kazançlar efenim.