• 523
    çok koştu topu ayağından çabuk çıkarttı top çaldı ve ikili mücadele de kazandı. kendisinden istenen de buydu diye düşünüyorum. tabi ki daha iyi takımlara karşı oynatmakta tereddüt edilmeli eskişehir baya kötüydü.

    buradan da kendisinin doğru tercih olduğunu düşündüğüm anlaşılmasın dünyanın en saçma transferlerinden biridir ama ben adamın 29 ekim 2015 galatasaray eskişehir spor maçındaki performansından bahsediyorum.

    öncelikle şunu anlamak lazım, bu adamın sahadaki görevi neydi? selçuk'a emre'ye pas vermekten başka bir şey yapmadı falan bunlar ne biçim eleştiriler, bu söylenileni topla ekstra işler yapması beklenen adamlar yapsa eleştirilmesi normaldir de jem karacan her ayağına gelen topu emre'ye selçuk'a vermek yerine kendi bir şeyler yapmaya çalışsaydı ona da laga luga edilecekti. adam ben yapamıyorum al emre kardeşim al selçuk kardeşim şeklinde oynadı ya nasıl oynayacaktı?

    derdimiz her türlü adamı eleştirmek mi yoksa maç üzerinden bir değerlendirme yapmak mı? adamın koşu mesafesi ve mücadele gücü emre'nin ki ile birleşince selçuk rahatça ileriye çıkabilir oldu selçuk'da dünkü maçın en iyilerindendi sürekli ceza sahası etrafındaydı pozisyonların içindeydi.