• 10089
    aylardır beklediğimiz yeni sözleşmeyi imzaladı. ben çok rahatladım ve daha açıp maddelerine bile bakmadım. sözlükte kendisi ve sözleşmesi ile ilgili başlıklara da az önce göz gezdirdim ve taraftarın hakikaten kafayı yeme seviyesine geldiğini rahatça görebiliyorum.

    20.000.000'a türk takımlarına serbestmiş. devamı da bu parayı fener verebilirmiş. bu madde benim için hiçbir şey ifade etmiyor da bundan rahatsız olan arkadaşlarım biraz kendinizi rahatlatın da birkaç soruyu kendi kendinize cevaplayın. fener ağlama diye tezahürat yapan adam fenere gider mi, 20.000.000 verildi diyelim bu para verildiğinde bordo bereliler adamı evinden elini kolunu bağlayıp götürüp imza mı attırıyor? fenere gitmeyi bir klüp için manevi olarak şuan bulunduğu seviyeye gelmiş birisi kabul etmişse o adamdan zaten nasıl bir hayır gelir ki, öyle bir adam için 20.000.000 zaten çok iyi para.

    yönetim kendisini satmak için bu maddeleri koymuşmuş. bu fikrin devamı da muslera'nın da gönderilmesiymiş. sebebi de uefa'nın bize vereceği kesin olan cezaymış. paranoya var, hikaye uydurma var dayanaksız öngörü de var.

    var oğlu var. galatasaray'ın galatasaray'lıdan başka düşmanı yok doğrudur kendi kitlemizi rahatsız etmeyi bırakıp kendi kendimizi bile rahatsız etmeyi başarıyoruz artık.

    sneijder imzaladı arkadaşlar, gayet iyi para kazanıyor, galatasaray'da mutlu, eşi de mutlu istanbul'da, kendisi de uzun süreler kalmayı dillendirdi. bu adam daha ne yapsın sizi rahatlatmak için tek tek mail mi atsın size veya evinize uğrayıp gönlünüzü mü alsın derdiniz ne sizin?