• 43
    anlayamadığım bir mevzuya kendini kaptırmış galatasaraylı. nihayetinde bugün dibe batıp yarınları kurtaralım istiyor oluşunu anlıyorum da o yarınları kurtarma mevzusunun, ideallerdeki gibi seyretme ihtimalini hiç hesaba katmıyor. şöyle ki;

    hocayı kovacağız, sonra bu yönetim hayallerimizdeki futbolu oynatacak hocayı bulacak, ilk transfer döneminde takımdaki yeniçerilerin hepsini temizleyeceğiz, tamamı nokta atış transferler yapacağız ve hayalini kurduğumuz galatasaray'a erişeceğiz. bu olaylar zincirinin gerçekleşme olasılığı nedir? yüzde 1? işlerin planlandığı gibi gitmeme ve hatta daha kötü noktaya varma ihtimali? ilkinden daha yüksek olduğu kesin.

    hadi diyelim öyle şeyler oldu ki yönetim de kapı dışı edildi, yeni bir seçime gidilecek. son seçimde gördük bir tek adnan öztürk vardı bizim kafamızda bir aday o da saçma bi şekilde çekildi yarıştan, kaldık turgay kıran ile dursun özbek'e. yeni seçimde yeni bir dursun özbek'lerin aday olup başkan olmayacağını garanti edebilen var mı? koca camiada başkan olur diye işaret edebileceğimiz, gelebilitesi olan bir isim var mı? yeni gelecek başkan da tıpış tıpış 3'er milyon euro maaş ödediğimiz burak ve selçuk bizim evlatlarımız diyecek, yeni getirdiği hoca da(klopp bile olsa) bunlardan ilk aşamada verim almaya çalışacak. siz sanıyor musunuz ki bu dursun özbek'ler galatasaray sözlüğü, twitter'ı açıp taraftarın nabzını yokluyor. bizim kafamızdaki radikal hamleleri yapabilecek insan sayısı bir elin parmaklarını geçmez koca camiada. kim gelse dursun özbek'ten, hamza hamzaoğlu'ndan iyidir demeyin, bizim forvete beni koysan umut'dan iyi oynarım ama koca galatasaray'ın seviyesini böyle mi belirleyeceğiz?

    lafı uzatmaya gerek yok. galatasaray maçlarını kaybetse her şeyin düzeleceğinin hiçbir garantisi yoksa, eninde sonunda yine senle ben kahrolacağız. olan bize olacak. gerçeklikten uzak beklentilerle hem kendini, hem etrafındakileri bu kadar darlamanın; düşmanlar belirlemenin bir alemi yok.