resim
Felipe Melo de Carvalho
Takım:Fluminense
Mevki:Stoper
Yaş:40
Boy:1.83
Uyruk:Brezilya
  • 8959
    öncelikle kontrollü agresif bir tip. yani melo sahada kendini kaybedince agresif olmuyor. tam tersine melo bilinçli agresif olarak o özelliğini sahada bir silah olarak kullanıyor. bunu hakeme aşırı itiraz, bazen de rakibe sert dalarak yapıyor. amaç ben burdayım mesajını herkese vermek. çok tehlikeli bir tip melo. aptal, ateşli bir adam değil çünkü. bir adam düşünün ki, bu kadar sarı kart görmesine rağmen kırmızı kart görmüyor. türkiye'nin en çirkef futbolcusu çubuklu tosunu tuzaklarla avlayabiliyor. bazen rakiplere bir pitbull gibi hırlıyor, bazen bir kedi gibi usulca olay mahallinden uzaklaşıyor. kolay işler değil bunlar. melo gibi arıza bir futbolcunun koca 4 senede tek hatası riera'yı dövmesi. saha içinde bu adamın galatasaray'a zarar verdiği görülmemiştir. fenerli medyasının bu adamın üzerine oynadığının farkına varın artık!

    sabri aynı bu seneki trabzon, fener maçlarındaki gibi bir güzel uyuyordu, salağa yatıyordu. melo bok gibi oynanan ilk 30 dakikanın sebebini sabri olarak gördü. kendi standartlarında sabri'ye atar yaptı. sabri de atara gider yaptı. melo taraftara kötü görünme pahasına bu riski aldı. çünkü gerekirse galatasaray adına bu pis işleri bile yapar, öyle bir adam. aslında sabri iyi niyetli olsa o olayda önüne bakıp topunu düzeltirdi. herneyse takıma mesaj oldu bu. kavga takımda kıvılcım çaktı ve o ateş karşısında fırtına gibi bir bursaspor bile duramadı.

    melo öylesine bir adam değildir. sneijder, muslera gibi cicili bicili değildir. katkısını anlamanız için belki de onun takımdan gitmesi gerekir ama o zaman sakın kafanızı duvarlara vurmayın. antikahramanlar bir filmi bazen çok iyi yapar. melo da galatasaray'ın antikahramanı işte.
App Store'dan indirin Google Play'den alın