• 18
    30 kasım 2014 fenerbahçe eskişehirspor maçı yorgunu olan ve deplasmana gelecek olan rakibimizin yedek kadroyla çıkması muhtemel. seyircinin ilgisi çok yüksek olmaz diye düşünüyorum ama yeni hocamızın hatırına belki ufak bir artış olabilir. bizde de yeni hocanın verdiği bir gaz olabilir, onun dışında takım olarak fena zamanlar geçirmiyoruz ama yedek oyuncularımızın durumunu elbette bilemiyoruz çünkü hemen hemen hiç süre almadılar.

    sinan bolat, koray günter, alex telles ve furkan özçal şahsen güvendiğim isimler. sinan gümüş'ün de sadece şans bulmasını isterdim. tandemde koray günter - hakan balta ikilisi sağlı sollu olmak üzere denenebilir. gurbetçi abi kardeş olarak bence uyumlu olabilirler. sağda da muhtemelen veysel'i izleriz ama en son pek de iyi değildi performansı.

    orta saha için kararsızım. birhan vatansever ve furkan özçal ilginç olabilir ama bu durumda bir tane de tecrübeli oyuncu gerekecektir. yekta kurtuluş, net :( kanatlarda kesinlikle bruma oynamalı, partneri de sinan gümüş olsa ne güzel olur. ileride de pandev'i görmek istiyorum, çıksın oynasın bakalım bi reyiz, olmadı umut girer zaten geçen sezon öyle olmuştu kupa maçlarında.