• 2
  birkaç gündür çıkmayan absürt haber ihtiyacını giderecek bir habere annesi sayesinde baş rol olan basketçi. hürriyet açmak zorunda kalmayın diye içeriğini paylaşıyorum:

  --- alıntı ---

  çocuğu az süre alınca çeyrek finaldeki letonya maçı sonrası takım otobüsünün önünü kesen öfkeli anne irem uğurlu, “f.bahçe’de obradoviç bile oğlumu daha fazla oynatıyor. euroleague oyuncusuna bu yapılmaz” dedi.

  avrupa’’da kürsünün en tepesine çıkan genç erkekler basketbol milli takım’ın çeyrek finalde letonya ile oynadığı maçının ardından ilginç bir olay yaşandı… karşılaşma sonunda konya büyükşehir belediyesi spor salonu’ndan ayrılmak üzere olan ay yıldızlı takım otobüsünün önünde bir annenin isyanı vardı.

  ortalamasi 24 dakika
  fenerbahçeli berk uğurlu’nun annesi irem uğurlu aracı durdurup, “in oğlum aşağıya” diye haykırdığında herkes şaşkına dönmüştü...
  milli takım hocalarına tepki gösteren anne, “benim oğlum euroleague oyuncusu, ona fenerbahçe ülker’in hocası obradovic, burada oynadığından daha çok şans veriyor” diye çıkış yaptı.
  oysa berk’in aldığı sürelerde az değildi. söz konusu maça kadar ortalaması 24 dakikayı bulmuştu.
  annenin bu çıkışının ardından yarı finaldeki hırvatistan maçında 29, finalde sırbistan’a karşı ise 26 dakika oyunda kaldı berk.

  anneyi zor yatıştırdılar
  kenan sipahi’nin sakatlanmasının ardından fenerbahçe formasıyla ligde 20 maçta 11.48 dakika süre alan, euroleague’deki anadolu efes maçında ise 30 dakikanın üzerinde oynayan berk’in annesi irem uğurlu’yu milli takım yetkilileri yatıştırdı. koç ömer uğurata ise “ben otobüsteyken bir olay gerçekleşmedi” demekle yetindi.

  gaziantep’ten 500 bin tl istedi
  f.bahçe altyapısından yetişen 18’lik yıldız berk, kendisini kiralamak isteyen g.antep bşb’den bir sezon için yarım milyon lira isteyince, bu transferden vazgeçildi.

  --- alıntı ---