• 4
  ülkemizde istatistiklere üniversite mezunu olarak geçenlerin en az beşte biri işletme mezunu, ama yönetim, motivasyon, güdüleme, strateji gibi konularda bırakın derin bilgi sahibi olmayı basit bir fikir yürütmek dahi neredeyse kimsenin aklına gelmiyor.

  burak yılmaz'ın sözleşmesi ile ilgili kamuoyu bilgilendirmesi: http://www.kap.gov.tr/...etayi.aspx?id=363064
  selçuk inan'ın sözleşmesi ile ilgili kamuoyu bilgilendirmesi: http://www.kap.gov.tr/...etayi.aspx?id=363412

  bizim için başarısız olarak nitelenebilecek bir sezonun ardından; ki bu da tartışmaya açıktır, bana göre doğru kelime grubu "beklentinin altında kalmak" olmalıdır, başarısızlık değil; bu iki oyuncu ile sözleşme uzatıldı ve ücretlendirmelerinde iyileştirmeler yapıldı. fark ettiğiniz üzere her ikisine de sunulan şartlar aynı. bu; bu ikili çok yakın arkadaş olduğu için "ölümüne kankayız!" diyebilmeleri adına yapılmış, ya da tesadüfi bir adım değil.

  bu sezon burak ve selçuk bizim pek çok güzel şeyi hak etmeyen bir kısım taraftarımızca yuhalandılar, tepkilerle karşılaştılar; biliyorsunuz. hem takım olarak, hem de bireysel olarak taraftarın başarısız gördüğü bu iki oyuncu ile bire bir aynı şartlar altında yapılan sözleşme iyileştirmeleri kesinlikle alt metin içeriyor.

  1) size güveniyoruz!
  2) siz de en az wesley veya bu sene aramızdan ayrılan didier kadar kıymetlisiniz!
  3) ikinizin de aynı düzeyde kıymetli ve takdiri hak eden oyuncular olduğunuza inanıyoruz ve birlikte uzun yıllar başarıdan başarıya koşacağımıza, bu başarılarda siz ikinizin büyük katkıları olacağına inancımız tam.

  göreceksiniz; sakatlık, ceza olmadığı takdirde önümüzdeki sezon bu iki oyuncunun da performansı inanılmaz artacak. ikisi birden veya en azından biri olumlu bir kariyer rekoruna imza atarsa (gol, asist vs.) hiç şaşırmayın. galatasaray yönetimi en düşük maliyetle yapılabilecek en düzgün iç hamleyi yapmıştır bu hamle ile. bu kadar da iddialıyım bu hususta.