• 20
    hiç bir zaman çok entry yazan bir yazar olmadım sözlük, belki anlatacağım çok şey yoktu, belki de zamanım ama bu maç için öyle söylemek istediğim şeyler var ki gaza gelip entry sildirmekten korkuyorum.

    kura çekildiği anda "hehehe madrid çıktı geçmiş olsun" diye öten fenerlileri gördükçe sinirlerime hakim olamıyorum. daha dün 14 mart 2013 fenerbahçe viktoria plzen maçı'nda rakip takım kalecisinden gol yemek üzere olan, adı sanı duyulmamış takımı yendikleri için çıldıran, sevinen bu şuursuzların takımımı, hocamı, futbolcumu küçümsemesine dayanamıyorum.

    "mourinho terim'in kankası acır 3'ten fazla atmaz" diye facebookta yazaları tweet atanları gördükçe, imparator'un zafer sonrası açıklamalarını hayal etmekten kendimi alıkoyamıyorum. alalım istiyorum şu maçı, her kurada tuttukları takımı belirleyen bu bukelamunlara kapak olsun diye alalım istiyorum. çakma c.ronaldo'nuz içinizde patlayacak diyen mallara, kral'ın atacağı her golün kapak olmasını istiyorum.

    "chelsea çıkarsa yeneriz ne var yea vaktinde yendik" diyen mallara 3 maç 2 galibiyet deyince kaç sene oldu heaa sizin uefa kupanız da vardı diyenler bu maç sonrası "lan ya şampiyonlar ligi'ni de alırlarsa" korkusuyla bokları içine kaçsın istiyorum.

    her şeyden çok istiyorum maçı, hoşlandığım kızın da benden hoşlanmasından, tutacak milyarlık iddaa kuponundan bile çok istiyorum. ve biliyorum ki ben böyle istiyorsam burada yazan çizen onlarca galatasaraylı da futbolcular da terim de benim kadar istiyor ve yine biliyorum ki biz böyle istedikçe bizim olacak ve renklerini değiştirmekten utanmayan bukelamun mutasyonlu kuşlara kapak olacak maçtır 3 nisan 2013 real madrid galatasaray maçı.