• 242
  sözlükçü kardeşlerim için pratik, spot bilgiler vermek istediğim oyun eminim çok işinize yarayacak bu isimler;
  1- oyuna başlarken ilgilenilmesi gereken isimler:
  leonard kweuke: 3.7 m euro'ya serbest kalma maddesi var kesinlikle alın derim. al direk ilk 11'e koy her türlü iş yapıyor çok sağlam forvet.
  kara: fm 12'den tanıdığımız kara 4.1 m euro'ya transfer edilebiliyor. fiziksel ve zihinsel özellikleri çok sağlam bir yıl oynattıktan sonra değeri 16 m euro oluyor ancak kara'nın çok fazla talibi olduğu için istediği sözleşmeyi direk kabul edin pazarlık etmeden hatta imkan varsa daha fazlasını verin derim ben.
  ademilson: 6 m euro'ya transfer edilebiliyor. henüz 20 yaşında ve çok hızlı gelişim gösteriyor. oyunun başında alın ilk yıldan itibaren rotasyonda kullanmaya başlayın bir süre sonra as takımda formayı alır zaten.
  wellington nem: 4.2 m euro'ya alınabiyor oda ademilson gibi 20 yaşında ve çok hızlı gelişim gösteriyor. ademilson gibi ilk yıl rotasyona dahil edin ne kadar hızlı gelişim gösterdiklerine inanamayacaksınız.
  ezequel munoz: adete el çantam. gittiğim her takıma götürmeye çalışıyorum. oyun başında 21 yaşında ve 10 m euro'ya alınabiliyor. ileride oyunun en iyi stoperlerinden biri oluyor.
  lucas digne: digne'yi oyundaki üçüncü sezonumda aldığımda 21 yaşındaydı o da çok hızlı gelişen oyunculardan. sol bek zor bulunan pozisyon zaten. oyunun başında 18 yaşında oluyor ancak fiyatını bilmiyorum ben 21 yaşındayken 10m euro verdim.
  demba ba: sözleşmesinde 7.5 m euro'ya serbest kalır maddesi var ancak hiç transfer etmedim. gördüğüm kadarıyla oyunda baya iyi.
  raul albiol: real madrid 7.5 m euro'yu kabul ediyor ancak kendisi ile anlaşmak tuzlu.
  viktor fischer: ajax'tan 7.5 -10 m arası alınabilir geleceğe yatırım olur iyi kanat çünkü.
  2-sezon ortasında ilgilenilmesi gereken isimler:
  david ospina: sezon sonu sözleşmesi bitiyor 30 ocakta dayanın kapısına imzalatın sözleşmeyi sezon sonu gelsin oyunun en iyi kalecilerinden biri oluyor.
  vladimir weiss: sezon sonu sözleşmesi bitenlerden 30 ocakta hemen basın sözleşmeyi.
  sinan bolat: sezon sonu sözleşmesi bitiyor türkiye liginde değilseniz(yabancı sınırlaması) kesinlikle ospina'yı alın.
  3-sezon sonunda ilgilenilecek isimler:
  nicolas gaitan: genellikle benfica'da ilk sezonunda mutsuz olup 9 m euroya satılık listesine koyuluyor.
  jem karacan: reading genellikle küme düşüyor. jem 4 5 m arasına alınabiliyor. türkiye liginde iseniz kesinlikle transfer etmeniz gerek. yabancı liglerde oynuyorsanız takımın gücüne göre as takımda yada rotasyonda kullanabilirsiniz çünkü kendisi tam bir çift yönlü orta saha.
  bunlara ilaveten roytson drenthe ve carlo cudicini oyuna serbest oyuncu olarak başlıyor takımın durumuna göre düşünülebilir.
  ayrıca boşuna aramayın oyunun en iyi sağ kanat oyuncusu krasic adam messi+ronaldo gücünde mübarek.
  edit: merak ettiğiniz yada aklınıza takılan bişey varsa yardımcı olmaya çalışırım.