• 37
    birisi 2011-2012 sezonunda kısıtlı kadro ile galatasaray tarihinin euroleague'de en ileriye gitmesini sağlamıs ve suan anadolu efes ile euroleaguede aldı gidiyor digeri yine transfer diye ölüp bitiyor. para saçıyor. ben galatasaraylıyım yok boyle desteklerim boyle severim diye sürekli taraftarın duygularını sömürüyor.

    simdi ' yine oktay mahmudi kazandı , yine mahmudiciler türedi ' diyenler olacaktır ama olay oktay mahmudi degil ergin ataman gibi transfer manyagı bir teknik direktörden kaynaklanmaktadır. futbolda hatırlarsınız fatih terim gökhan zan sakatlandıktan sonra ne yaptı semih kaya gibi bir adam cıkardı. ama ergin ataman'da olmayan oyuncunun eksikligini kapatmak için gram çaba yok. domercant yoksa transfer hawins yoksa transfer bir oyuncu sakatlanırsa yine transfer.

    sunu unutmamak lazım suan ergin ataman'ın kadrosu tarihin en pahalı kadrosu ama hedef macların neredeyse hiçbirini kazanamadı. deplasmanda pınar karsıyakaya yenildi, fenerbahceye yenildi, banvit'e yenildi, evimizde uni kazan'a yenildi. senenin ortasına geldik ligde 5. durumdayız . gecen sene oktay mahmudi'nin ligin cogunu 1. olarak gectigini belirteyim. suan bakıyoruz oktay mahmudi'li anadolu efes euroleague'de 5 te 4 yaptı. takımı savasıyor ve kazanıyor ligde ise 1. durumda.

    ama ergin ataman winer yeaaa. oktay mahmudi gecen sene beşiktaşı yenememişti yeaa.