• 5
  haklı sebepleri olan taraftardır. durun vurmayın ağalar. yapmayın. uzun yıllar galatasaray maçlarını kahvelerde izlemiş biri olarak yapmayın diyorum. son 2 yıldır evimde lig tv var. 2 senedir ev rahatına alışınca o kahvehane ortamı, o küfür yağmurları insanın içini bayıyor. gidesi gelmiyor insanın. d smart üyeliğim yok ama kahveye gitme gibi bir planım da yok. bahsi geçen maç kıçı kırık spor toto süper ligi maçı değil. öyle link bulamadım lan diye ağlatmaz kimseyi. bir şampiyonlar ligi maçı. hemde manchester united'ın maçı. internetten türk sitelerinin d smart üzerinden yaptığı yayını kovalamayacaksın. sop cast denen bir nane var. onu yükleyeceksin. sonra livetv.ru sitesine gireceksin. manchester united'ın lig maçlarında dahi 4-5 tane bildiğin hd yayın yapan sop cast adresi var. cl'de bu rakam tamamen uçmuş vaziyette olur. arada öyle yayınlar oluyor ki yemin ederim benim tv'de öyle kaliteli görüntü yok. ha büyük ihtimal rus veya ingiliz bir spikerin anlatımıyla izleniyor maçlar ama ben o kahvelere 10 kere tercih ederim. bahsettiğim sistemde patlama olmaz. yayın durmaz, beyler kasıyo yazmayın tarzı apaçilikler olmaz. bildiğin programı açıyorsun ve izliyorsun. hatta maçı kaydediyorsun falan. son olarak bir daha yazayım

  i- sopcast yükle
  ii- livetv.ru sitesine git
  iii- sopcast linkine tıkla direk program aracılığıyla hd yayını izle

  bakın en olmadı firstrow.eu adresinden yayın bulunur. son seçenek. kesinlikle ama kesinlikle beleş ligtvxdé tarzı sitelere tamah etmeyin. anlattığım sistemi kullanın kafanız rahat olsun.

  edit: bir kaç ekleme yapayım. internet paketi sikko olan arkadaşlar sopcast'ten tam anlamıyla verim alamazlar ona göre. 1 mbit paketle hd yayın kovalamayın, kandırmayın kendinizi lan. en aşağı sınır 4 mbit tir onu söyliyim. sonra vay arkadaş bu yazıya güvendim ama sik gibi kaldım maç günü diyerek küfür etmeyin bana. gidin kafe, kahve gibi yerde izleyin.

  edit 2: 18 eylül 2012 real madrid manchester city maçından bir caps.

  http://i.imgur.com/s3iQA.jpg

  kırmızıyla işaretlediğim yerlerdeki mavi ikonlara basınca sopcast açılır. sol taraftaki sopcast ikonu sizi programın yükleme linkine yönledirir.

  http://i.imgur.com/aESue.png

  edit3:

  http://livetv.ru/...ter_utd_galatasaray/

  yukarıdaki adresten 19 eylül 2012 manchester united galatasaray maçının sopcast linklerine ulaşabilirsiniz.