• 23
    2012-13 sezonuna iki haftada 4 puan alarak başladı. başkaları için sürpriz olsa da hamza hoca'yı(hamzaoğlu) tanıyanlar için sürpriz değil. 4-5-1 ve 4-4-2'yi tercih ediyorlar. deplasmanda bruno'yu* kenara atıp ileride bikoko'yla gol kovalıyorlar. bruno sola yakın oynayınca, sertan vardar içe devriliyor. merter yüce, savunmanın önünde. emin aladağ, oyun kurucu. sağ önde sola çekip ortalayan dünyanın en underrated futbolcusu sağ bek orijinli emrah eren. sol bekte çağdaş :( stoperlerden biri geçen sezon bank asya'da yedeğin yedeği olan altyapımızdan çıkma uğur demirok. partneri kürşat duymuş. sağ bekte, hamza hoca'nın bir diğer eski öğrencisi ahmet cebe. oğuz dağlaroğlu kalede zaten bir tecrübe :(

    transfermarket.com'a göre ligin en değersiz takımı olabilir. bana göre ligin en karakterli, en başka takımı. takımın neredeyse hepsi hakettiği yere gelememiş, haksızlığa uğramış isimler. kenardaki teknik direktör de öyle.
    düşerler mi? hamza hoca olmazsa evet derdim. şimdi kestiremiyorum. bu şekilde de ligde kalmaları kolay değil..

    her sene galatasaray dışında maçlarını özellikle takip ettiğim bir takım olmuştur. bu sezon bu takım kendileri olacak. umarım lig'de kalırlar.