• 392
  https://twitter.com/.../1782138761368817664

  --- alıntı ---

  bu görüntüleri izleyen yabancı bir kişi, fenerbahçe'nin şampiyonluk sayısı geldiğinde üzüntüsünü dışa vurmaktan çekinmeyen bu hanımefendiyi eczacıbaşı yöneticisi ya da başkanı sanabilir. zira, görüntüde hezeyanını dışa vuran kişi, istanbul büyükşehir belediyesi başkanı sayın ekrem imamoğlu'nun @ekrem_imamoglu eşi dilek imamoğlu'ndan @dk_imamoglu başkası değil.

  bu görüntü ışığında, aydınlığa kavuşturulması gereken bazı hususlar doğmuştur.

  öncelikle sayın dilek imamoğlu, bir eczacıbaşı taraftarı mıdır? değilse, tarafsız olarak orada bulunması ve sadece kazanan takımı tebrik etmesi gereken bir mevkide olmasına rağmen içindeki fenerbahçe düşmanlığını mı dışa vurmuştur?

  unutulmamalıdır ki bizler, son seçimde sandığa fenerbahçe formaları ile gidip "kime oy vermedigimizi" dosta düşmana ilan etmiş insanlarız. eğer siz de bir fenerbahçe düşmanı iseniz, bunu yolun başındayken bilelim isteriz.

  --- alıntı ---

  fenerbahçe'nin voleybol, basket demeden maçlarına bol bol gidiyor. arada gelsin bizim maçları da izlesin. galatasaray da istanbul'da maçlara çıkıyor.

  adam maçlarına geliyor ali koç ile şampiyonluklarına seviniyor ama bu sefer de eşi hanımefendiye laf ediyorlar. koca ülke adamlara yaranmaya çalışıyor ama yok yine de yaranamıyor.

  (bkz: 21 nisan 2024 fenerbahçe eczacıbaşı kadın voleybol maçı)
App Store'dan indirin Google Play'den alın