• 3244
  erden timur gittikten sonra aslan kaplan kesilip daha 1 ayda sıvamaya başladılar.

  takım 1 senedir orta saha 6 aydır sağ bek arıyor. ortada hep aynı isimler dönüp duruyor ama bir gelişme yok.

  güya wan bisakka alıyorduk. muhabirler 1 aydır oyuncu hazır manchesterla pazarlık sürüyor diyordu. bugün oyuncu türkiye’ye sıcak bakmıyor diye haber pompalıyorlar. hatta yönetimin en büyük yancısı nevzat daha iyisi alınacak kolpası sıkmış. bunun ne demek olduğunu eski dönemi hatırlayanlar bilir. yarın da höjberg çok para istiyor çok daha iyisi gündemde transferin son günü beklenecek olur.

  erden timur dursun aydın özbek yönetimi için bir ilüzyondu. bunu diğer branşlarda anlıyorduk da bu sene futbolda da anlarız. sezon içerisinde aylarca maaşları ödenmeyen futbolcular haberi de görürüz.

  sene sonunda göndeririz de saçma. 2 sene şampiyonluğu olan adam gitmez. sonrada floryayı bozdurup yarısıyla bankalar birliğinden çıkar yarısıyla da 2. sınıf topçulara yüksek kontratlı kadro kurar.
 • 3245
  erden timur transferde çıtayı öyle bir yere koydu ki taraftar aynı performansı istiyor.
  adam aynı uçağa iki yıldız bindirdi.
  sadece aldıkları değil sattıklarıyla da efsane oldu. bayern’e karşı masadan kaç kişi kalkabilir?
  e iş iş ister istemez mukayese etmeye geliyor.
  imkansıza yakın performansla karşılaştırılınca baştan başarısız ilan ediliyorsunuz.

  şu an kendimizi kessek 1 temmuzda transfer inmez. bu erden beyin zamanında da böyleydi. o zaman peşinen bu adamları başarısız ve hayal kırıklığı ilan etmenin anlamı yok.
  zaman ve şans vermek lazım.
  ortada dönen işimler fena isimler değil.
  pozisyon olarak da aklı başında transfer dönemi geçiriyoruz. uçanla kaçanın peşinden koşmuyoruz. ihtiyacı kapatıp, satış da yapılabilirse benim için bekleneni veren yönetim olacaktır.
App Store'dan indirin Google Play'den alın