• 4 ay önce inter'in 20m euro verdiği bir adam. kiralama yoluna gidilebilir ama opsiyon falan vereceklerini sanmıyorum. pek forma şansı bulamıyor, belki gelişsin diye kiralamak isterler, biz de o yüzden kiralayabiliriz.

    fakat kendisi henüz olmuş bir adam değil. bunu kiralayıp sezon sonu inter'e geri vereceğimize 30 yaşında olmuş sol bek kiralayalım, sonradan bize katkısı olmayacaksa en azından anı kurtarıp olmuş adam alalım.
  • 1,5 yıllığına kiralamayı denemek gerekir bence. hem 6 ay sonra gidip bizi yazın tekrar bir sol bek arama derdinden kurtarır hem de olası asamoah transferinde sol bek için alternatif yaratır.

    edit: sezon başı nice ile şampiyonlar ligi ön eleme maçına çıkmış ardından da inter'e transfer olmuş. kurallar gereği bir sezonda en fazla 2 takımda oynayabileceğinden transferi mümkün değil. yanlış ya da eksik yazdığım bir konu varsa lütfen yeşillendirin.

    https://www.transfermarkt.com.tr/...daten/spieler/312862
  • inter'in geçen sene ligue 1'de çıkış yapmış nice'den 20 milyon euro'ya 5 yıllık sözleşme imzalattığı, sol ayaklı ve brezilyalı sol bek oyuncusu. yeni transfer olduğu inter'de bu sezon 8 serie a ve 1 italya kupası olmak üzere 9 maça çıkmış. inter' transfer olmadan önce de nice ile 2 şampiyonlar ligi eleme maçına da çıkmış.

    sözün özü fiziksel olarak şu an hazır diyebiliriz ve asamoah olmadığı takdir de 1.5 yıllığına kiralanabilir. asamoah'ın alternatifi aziz behic olacağına bu tarz oyuncular olmalı...