• 3
    yakında yeni stadına kavuşacak olan başkent ekibi, yeni stadyuma taraftar çekmek ve ligde bir süredir giden kötü gidişatı durdurmak için yıldız oyuncular kovalıyor.

    2 tane designated player hakkı olan dc, ilk önce mario balotelli'ye salça oldu fakat oradan olumsuz bir yanıt alınca ibre wayne rooney'e döndü. son 10 gündür iddialar bayağı bir ciddileşti. önümüzdeki mls transfer sezonu döneminde rooney'in everton'da istediğini bulamadığı ve kariyerini amerika'ya taşıyacağı konuşuluyor.

    burada taraftar ikiye ayrılmış durumda. bir kısım hala villa, ibrahimovic, rooney gibi yıldızları ligde görmek istiyor. diğer kısım ise atlanta'nın yaptığı almiron, barco transferleri gibi genç potansiyeli olan yıldız adaylarını takımlarında görmek istiyor. özelllikle güney amerika kıtasından son zamanlarda mls'e gelen oyuncu sayısı arttı.

    rooney transferi şu an yüksek ihtimalli duruyor fakat rooney tek başına bu takımı ayağa kaldırmaya yetmez. acosta, arriola gibi isimlerle birlikte iyi bir hücum hattı oluşur fakat takımın gerisi bayağı bir sorunlu.

    juan kaan washington'dan bildirdi.