resim
Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro
Takım:Al-Nassr
Mevki:Santrfor
Yaş:39
Boy:1.87
Uyruk:Portekiz
 • 3745
  https://gss.gs/ouW.mp4

  messi lehine yapılan tezahüratlar karşısında uygunsuz bir harekette bulunmuş *tekrardan*. genelde geç ergenliğin 18-21 yaş aralığında gerçekleştiğini düşünürken, 38 yaşındaki bir adamın ergenlik davranışları sergilediğini görmek bu görüşümü değiştirdi.

  yenildikce çirkinleşen, çirkinleştikçe akıl sağlığından şüphe ettiren bir başka şahıs oldu futbol dünyasında. bir diğeri (bkz: ali koç)
 • 3747
  bazı filmler vardır, hain her zaman başroldeki kişinin en yakınında çıkan filmler. kendiside tam olarak o karakterde oldu yaşlandıkça. hayatı boyunca arjantinli bir cüce ile çekişti ama bir kaç istatistik dışında hep 2. oldu. bu da onu şimdiki ruh haline soktu tabi. insanlarda üzerine fazla gidiyor o da ayrı tabi. sen adamın maçına niye messi diye bağırmaya gidersin ki. messi’ci isen otur evinde onu izle.
 • 3748
  adam dünyanın belki de en ünlü adamı, ama abuk subuk kalıplara sokulup duruluyor. öncelikle bu adam bir ikon. futbolcu değil, ikon. messi bir futbolcu. messi daha iyi bir futbolcu mu? öyle görünüyor istatistiklere bakanlar için. ama ronaldo da gidip ronaldo gibi ronaldinho gibi ya da zidane gibi dönemsel başarılı bir futbolcu olmadı. bakın saydığım isimlere dikkat edin, bu adamlar bile bir döneme damga vurdu. ama ronaldo ve messi 15-16 yıl zirveyi paylaştılar. şimdi dersiniz ne paylaşması eöee messi hep 1 numaraydı diye. saygı duyarım bu görüşünüze demek isterdim, ama o kadar kibar ve at gözlüklü biri değilim kusura bakmayın. evet futbol dünyanın en popüler sporu, messi de bu sporu en iyi oynayan kişilerden oldu tarih boyunca. ama unutmayın ki, bu ikilinin popülerliğinin sebebi ronaldodur arkadaşlar. kusura bakmayın da, elin amerikasında bakmazlar senin 2 çalımına ya da şampiyonlar ligine. ikon olmanın önemi başka seviyedir orası için. ronaldonun popülerliği farklı seviyede oldu çoğu zaman. hollywood yıldızlığı seviyesine çok az futbolcu çıkmıştır, bu durumun prototipi de beckhamdır biliyorsunuz. ırina shayk 5 senesini verir mi böyle bir popülerlik olmasa, paris hilton, rihanna sırada bekler mi. bunu neden örnek olarak veriyorum, belki kadın erkek ilişkileriyle anlarsınız ronaldonun popülerliğini. messi mahallemizden biri gibi ronaldo zengin piç çocuğu gibi bir imaj her zaman oldu, bu durum da sizlerde hep bir kıskançlık oluşturdu, çok belli bu yıllardır. bunun da etkisi olmuştur taraf seçimlerinde. ama yine diyorum, beckham sayesinde futbol denilen oyun popülarite anlamında seviye atladı , ronaldo ile de zirvesini yaşadı. onlarla aynı dönemde oynayan herkes, onların yanında en iyi yardımcı erkek oyuncu oscarı için çabaladılar popülerlik anlamında, bunu da kabul etmek gerekir.
App Store'dan indirin Google Play'den alın