• 2
  türkiye futbol liglerinde yer alan takımların "susmuyoruz!" ortak feryadıyla katıldığı hashtag.

  bir vakfın çocuk tacizcisi sapıklarını aklayan zihniyetin ülke gündeminde söz sahibi olduğu ortamda, bu ve bunun gibi bağırışlar daha yüksek sesle, daha yoğun şekilde dillendirilmeli.

  bebek, çocuk istismarcısı orospu çocuklarının, hayvan katliamcılarının, tecavüzcülerin yaşama hakkı olmamalı. olduğuna inanılan ilahi yargı, benim içimi soğutmuyor. bazı şeyler bu dünyada da ızdırap çekmeli.
 • 4
  ensar vakfı'nda 45 erkek çocuğuna tecavüz sonrası "bir kere olması karalamak için gerekçe olamaz" diyen aile bakanına inat sesimizin daha gür çıkması gerek. bakan hakkında verilen gensoru reddedildiğinde tebrik için sıraya girmişlerdi.
  kimseden bir fayda ummam ben, dilenmem kol kanat; kendi gökkubbemde kendim gezginim bir eğik baş, boyunduruktan ağırdır boynuma; fikri hür,vicdanı hür,irfanı hür galatasaray’lıyım...
 • 6
  çocuklariniza küçük ya$tan itibaren avret bölgelerinin kendileri için özel yerler oldugunu ögretin. çok küçük ya$lardan itibaren (çocuga göre degi$ir fakat ortalama 5 ya$i) karde$lerin (erkek, kiz farketmez) birbirileri önünde elbiselerini giymek sureti ile üzerlerini degi$tirmemelerine özen gösterin. tuvalet ali$kanliklarini yanliz ba$ina gidersinler. sadece taharet i$lemi için yanlarina müsade isteyerek girin.

  çocuklarinizi belli bir ya$tan sonra zorla öpmeye kalki$mayin. çocuk istemiyorsa dede, anane, babanne gibi büyükleri de olsa zorla öpmelerine müsade etmeyin ki çocuklar durumu kaniksamayip, olasi bir taciz durumunda tepki verip, kar$i koyabilsinler.

  çogu çocuk duruma idrak edemedigi için, neyin normal, neyin anormal oldugunu bilemedigi için, özel bölgelerini tanimadigi için istismara tepki veremiyor.
 • 7
  konuşmaktan fazlasını yapmalıyız.

  bu adi şerefsiz kanıbozuk yaratıklar için kıssasa kıssas yapılmalıdır. bu adileri içeri atıp müebbet verip bir de bizim verdiğimiz vergilerle karnını doyurmayın. bu şerefsizler için idam şart. idamı getirmeyen, gündeme almayan, öteleyen, karşı çıkan her kim varsa, bu yaratıkları içeri tıkıp bizim verdiğimiz vergilerle beslemeye yetkisi olup da karşı çıkmayan kim varsa hakkımı helal etmiyorum. milletvekilleri, bakanlar, muhalefet partileri, cumhurbaşkanı artık her kimse bunun vebalini ödeyemezsiniz.
 • 8
  yağlı kazık geri gelsin! medeni bir toplum olmadığımız halde tamamen medeni toplumların yasalarına tabi olmamız beklenmemeli. ufak dokunuşlarla kendimize göre uyarlama yapmalıyız.
  steril ortamda ve uzman kontrolünde 4-5 saat sürecek bir yağlı kazık cezasının infaz edilmesi tecavüz vakalarında çok büyük oranda düşüş sağlamaz mı renktaşlar?
  sallandırıcaksın bunları taksim meydanında bak bakim bidaha yapabiliyorlar mı klişesine düştüm ama nasıl insanlarla iç içe yaşıyoruz düşündükçe öfkesini kontrol edemiyor insan.