• 1
    as nancy-lorraine'de forma giyen 1995 doğumlu, 1.86 boyundaki fransız defans oyuncusu. sağ ayağını etkili kullanmakta olup stoper ve sağ bek olarak görev yapabilmektedir. 2015-2016 sezonunun ilk yarısında ligue 2'de 18 maça çıkıp ortalama 89 dakika sahada kalmış, devreyi lider olarak kapatan takımın önemli bir parçası olmuştur. fransa genç milli takımlarında da u16'dan u21 seviyesine kadar 30 maça çıkmıştır. tahmini bonservis bedeli şu an için 1.5 milyon € olarak gösterilmektedir.

    http://resmim.org/...739ed15345435be1.jpg
  • 3
    steven nzonzi ve wissam ben yedder'le birlikte 13 mart 2018 manchester united sevilla maçı'nın adamlarından biridir. yeri geldi lukaku ile boğuştu yeri geldi rashford ve lingard'ın süratlerine pozisyon bilgisi ve yer tutması ile şans tanımadı. bunun dışında gayet sağlam ve düzgün bir sol ayağı var. uzaklastırdığı topları bile gelişi güzel değil kendi takım arkadasının bulunduğu bölgeye göndermeye çalışan bi stoper. yukarda otsukarci kardeşimiz sağ ayağı etkili demiş gerçi ama ben kendisinin solak oldugunu düşünüyorum. kendisinin 22 yaşında olduğuda düşünülürse ve bu performansı devam ederse fransa milli takımında ve sevilla'dan daha üstün avrupa kuluplerinde görme şansımız bir hayli yüksek.
  • 4
    sevilla, oyuncuyu geçen sezon, ocak ayı transfer döneminde transfer etmişti. transfer ettiği takım ise, ligde düşmeme mücadelesi veren nancy idi. transfer olduktan sonra, kadrodaki sakatlıklardan sebep sürekli oynamaya başladı ve bu şansını da iyi değerlendirdi. bu ve benzer oyuncuları sadece bulmak değil, bulduktan sonra alıp, oynatabilmek ve kamuoyunu ikna etmek de önemli.