• 1
  kulislerden aldığım bilgilere göre medipol park başakşehir'in bir sonraki yönetici adaylarından. ben kendisinin başakşehir'e oldukça uygun bir profil olduğunu düşünüyorum. son derece başarılı?, üstün zekalı?, ve kariyerindeki yükselişi dany nounkeu bile yaşamadı (hatırlarsanız 4 sene içinde fransa 3. liginden cl'de çeyrek final oynamıştı kendisi).

  cihat biradlı 20 ağustos itibariyle içişleri bakanlığında müşavir oldu.

  kendisinin adını ilk defan duyanlar için, bir özgeçmiş paylaşayım.

  "9 aralık 1994 eyüpsultan doğumlu olup aslen malatyalıdır. ilköğretimini eyüpsultan’da tamamladı. 2012 yılında otakçılar anadolu imamhatip lisesi’nden mezun oldu. beykent üniversitesi’nde halkla ilişkiler ve tanıtım bölümünde önlisans eğitimini tamamladı. istanbul üniversitesi tarih bölümü lisans öğrencisidir. 1991 yılından bu yana tekstil sektöründe faaliyet gösteren aile şirketinde ikinci nesil olarak yönetim kurulu üyeliğini sürdürmektedir. 2010 yılında eyüpsultan ilçe öğrenci meclis başkanlığı yaptı ve 2011 yılında gençlik kollarında siyasete başladı. yönetim kurulu üyeliği ve yürütme kurulu olarak çeşitli siyasi görevlerde bulundu. ensar vakfı ve tügva gibi vakıflarda çeşitli yürütme organı görevlerinde bulundu. orta derecede arapça, farsça ve ingilizce bilmektedir. 16 nisan 2018 tarihi itibariyle eyüpsultan ilçe gençlik kolları başkanlığı görevine başlamıştır."

  arkadaşlar beykent üniversitesi’nde halkla ilişkiler ve tanıtım bölümünde önlisans bölümü boru değil muhtemelen boğaziçi üniversitesinden fazla puan istiyor, ki bu onun üstün zekasını gösterir. zaten imam hatipten mezun olması kendisini binlerce fen lisesi mezunu öğrencinin önüne koyuyor.

  ensar vakfı ve tügva gibi ülkemize çok önemli katkılar yapan kurumlarında yürütme organına girmek hiç ama hiç kolay değil. bir kere o ortamı hazmetmek, o insanlar gibi olmak gerekir (rabbim sen beni affet).

  son olarak orta derece ingilizce'den kasıt öyle çat pat değil, bildiğin british aksanıyla ingiliz kraliçesiyle konuşabileceğini gösteriyor.

  ben buradan sözlükteki tüm işsiz arkadaşlarıma sesleniyorum (ben de işsizim), şu adam kadar olamadık.

  kendisine medipol park başakşehir kulübünde başarılar diliyorum. o pozisyona geçene kadar da müşavir olduğu bakanlığın sırtı yere gelmez, zekan açık, başın dik olsun koçum.

  not: ironi neydi? ironi emekti.