• cf monterrey'de 3 numaralı formayı giyen 1997 doğumlu, 1.91 boyundaki meksikalı defans oyuncusu. kısaca césar montes olarak bilinir. sağ ayağını etkili kullanmakta olup stoper ve sağ bek olarak görev yapabilmektedir. 2015 yılından bu yana a takım formasıyla 39 resmi maça çıkıp ortalama 86.7 dakika sahada kalmış, 2 gol 1 asistlik performans sergilemiştir. meksika olimpik milli futbol takımı'nın 2016 yaz olimpiyatları kadrosunda da yer almaktadır. tahmini bonservis bedeli şu an için 2.5 milyon € olarak gösterilmektedir.

  http://gss.gs/hFw.jpg
  http://gss.gs/WgR.jpg

  https://youtu.be/WiicaDYMn28
 • hani bir rafael marquez vardı... işte onun kayıp spermi. bence bu adamı almayan çok şey kaybedecek, bunu önden kalın kalın belirteyim.

  21 yaşında bir meksikalı. hâlâ meksika 1. lig ekiplerinden monterrey'de forma giyiyor. boyu birkaç senede 2 cm daha uzayarak 1,93m olmuş. şu anda meksika u21'in vazgeçilmez stoperi. başarılı top dağıtımı, gücü ve topa müdahaledeki muhteşem zamanlaması onu diğer oyunculardan farklı kılan özellikleri. ancak bence onu daha ilk bakışta farklı kılan unique değeri, kendine olan güveni. bunu biraz midemi bulandırarak söyleyeceğim, fakat şu lugano denen pisliğin kendine güveni vardı ya, işte onu alıp tamamen iyi niyetli bir bünyeye koyun ve hatta o bünye gencecik bir bünye olsun. işte montes, bu. geçen sene monterrey'in maçlarını internetten takip ederken "bu çocuk kim ya?" demiştim. boşuna dememişim. güncel değeri 3 milyon euro, fakat şu anda kapanın elinde kalacak olması açısından, bu çocuğa ne verilse ileride kâr edilir. zaten takip eden ediyordur.

  https://youtu.be/OQn-b9v3XcA