• 1
    1990 salihli doğumlu milli smaçor.aynı zamanda cocukluk arkadaşım.salihliden ilkoluk çağında ayrılmıştı.o günden sonra haberini almamıştım hıç.taa ki düne kadar.arkas-fenerbahçe maçında adını duyunca "hassiktir" çekip televizyona yaklaştım.oydu gerçekten.adam türkiye kupası finalinde oynuyordu..

    sonra düşündüm,o voleybol oynarken ben de salihlispor da kalecilik yapıyordum.fiziğim de cok müsaitti,az buçuk yeteneğim de vardı diye düşünüyorum.ama onun ailesi onun için izmire taşındı,benim ailem benim için beni özel derslere yolladı..evet hukuk fakültesi kazandım ama içimde hep koca bi "ama" kalacak onu dün ekranda gördükten sonra...

    sevdiğim bir arkadaşımdı,cocukken galatasaraylıydı şimdi hangi takımlı bilmiyorum değişmemiştir belki,allah yolunu acık etsin.
  • 2
    2019-2020 sezonunda galatasaray voleybol takımda oynayacak oyuncu. 2018-2019 sezonunda en büyük eksiğimiz türk oyuncuların kalitesiydi. venno takımda kalacak denmişti daha önce. orta oyuncumuz duff da kaldı. şimdi burutay hamlesi bizim için çok iyi oldu. yıllarca beklenen şampiyonluğu getirmemize yardımcı olabilecek bir oyuncu. çok iyi hamle.