• 2
  üyelik aşamasında galatasaraylı olduklarını beyan etmelerine rağmen (tüzük gereği) fenerli ve beşiktaşlı çok galatasaray üyesi olduğu zaten herkesin bildiği şey. yani yalan beyanda bulunarak galatasaray üyesi oluyorlar.

  bunun asıl nedeni galatasaray lisesi ve galatasaray üniversitesi mezunu olanlara üyelik konusunda ayrımcılık tanıyan galatasaray tüzüğüdür. tüzüğün bu maddesinin iptali gerekir. çünkü insan haklarına aykırı ayrımcılık barındırmaktadır. daha önce de yazmıştım; tüzüğün bu maddesinin iptali istense mahkeme kesinlikle iptal edecektir.

  burçin aslan fenerli midir bilmem, yazılanlar doğru mu onu da bilmem ama ben dursun aydın özbek ve mehmet özbek'in bile galatasaraylı olduğuna inanmıyorum. beşiktaşlı olma ihtimalleri çok yüksek. dursun'un eşinin bjkli olduğunu zaten duymuştuk.

  galatasaray'a gönül vermiş, imkan tanındığında üye olacak en az 70 bin kişi var bu ülkede. giriş aidatı olarak üç bin, yıllık aidat olarak 750 tl konulsa üyelik aşamasında 210 milyon tl kaynak sağlanabilir. her yıl da aidattan 52,5 milyon tl elde edilebilir. bu yıllık aidat başka takımı tutanların üye olup manipülasyon yapmasını da engeller.

  peki olan ne? lise sınırlarına hapsedilmiş otuz milyon taraftarı olan bir kulüp, onun bunun, arsızın uğursuzun elinde heder oluyor.

  yazık ki ne yazık...