• 1
  sözleşmesinin bitimine 6 ay kala , sözleşme imzalama yolu ile yapılanı en popüler olanı, tıpkı bizim (bkz: kwadwo asamoah) transferinde yapmış olduğumuz gibi.

  yine aynı şekilde yapabileceğimiz
  (bkz: bernard anicio caldeira duarte/#2352801)
  (bkz: abel hernandez/#2352793)

  bu kadar maddi sıkıntımız varken, yönetim transfer için para bulmakta zorlanırken, sezon sonunda transfer yasağı alma ihtimalleri konuşulurken, şimdi hemen bu operasyonları yapmamız lazım. takımımızı güçlendirmemiz için bu operasyon şart.

  takım içindeki mevcut teklif gelen oyuncuları da yüksek bonservis bedelleri ile satmak da bu operasyonun diğer ayağı. sadece bu iş ile, bu operasyon ile ilgilenebilecek bir ekip kurulmalı.

  kulübün borcunun azaltılabilmesi için başka şansımız yok gibi duruyor. en azından, uefa'dan sattığın kadar alabilirsin cezası alırsak, bu şekilde istediğimiz transferleri de yapabilir hale geliriz.

  yöneticiler uyanık olmalı bu konuda.
 • 2
  sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan bir sürü yetenekli ve başarılı futbolcu varken bunlara dair bir girişimimiz var mı acaba çok merak ediyorum.

  bruma ve ndiaye'yi parlatıp, iyi fiyatlara sattık. son olarak da rodrigues aynı şekilde satılacak. muhtemelen yerine trezeguet alınacak. ama sadece trezeguet yetmez, sözleşmesi bitecek olan bir sürü oyuncu varken kadromuzu bu oyuncularla güçlendirmeliyiz.