• 3
  fatih terim 'in 20 şubat 2021 alanyaspor galatasaray maçı sonrası basın toplantısında sarf ettiği sözlerdir. çok akıllı adam fatih terim. bu uzağı tabi ki önceden gördü ama bunu söylemeyi maç sonuna bıraktı. önceden ağlamak yerine, tuzağı bertaraf edip konuştu. kısaca "yaptıklarınızı görüyorum ama korkmuyorum" mesajı verdi ilgili kişilere. psikolojilerini alt üst etti. dün akşamdan beri "onyekuru 'nun pozisyonunda topa temas var" diyen mi ararsın, "alanya 'nın penaltısı verilmedi" diyen mi ararsın. hepsinden öte, "babacar 'ın ayağı luyindama 'ya değmemiş" diyenler var. yerde yüzünden kan akan adamı görüp bunu söyleyebilmek için psikolojinin intiharlık olması gerekir herhalde.
 • 4
  hoca doğru teşhis de bulunmuş. ilk tuzak kadıköy'de kuruldu. seyircisiz maça, sağlık çalışanlarına kıyak adı altında militanları soktular. maç kendi adlarına fiyaskoyla sonuçlanınca, nihat özdemir çıktı 'sağlık çalışanları için bir deneme yaptık. olmadı. bir daha böyle bir uygulama yapmayacağız'. dedi.
  ikinci tuzak en zor deplasmanımız olarak belledikleri alanya maçında kuruldu. 3 adet yeni yetme adamı maça baş hakem, 4.cü hakem ve 'var' hakemi olarak atadılar. bu tuzağı da zor da olsa aştık.
  1 nisan dan itibaren maçlara belirli oranda seyirci alınmasını planlıyorlardı. ancak bir baktılar ki, şampiyonluğumuzu belirleyecek trabzon ve beşiktaş maçları ali sami yen'de oynanacak. şimdi kara kara düşünüyorlardır. bende düşünüyorum hani sırf bize avantaj oluşmasın diye, ya bu düşüncelerinden vazgeçecekler, ya da her iki takımın eşit sayıda seyircisi maça alınacak diye bir ucube karar alırlarsa hiç şaşırmayalım.
 • 5
  ''genç hakemler olmalı, hiç itirazımız yok. bari bir tarafı tecrübeli, olayları doğru görecek biri olsa. ikinci sarı yok, kırmızı yok, penaltı yok. ben bunları pek dillendirmem. bir tuzağı daha bertaraf etmek zorunda kaldık. ondan dolayı da mutluyum. başka bir anlamı yok. hiç -tatlı- bir şey değil bu. böyle şey olur mu.''

  imparator'un tam olarak bu şekilde dile getirdiği ve bu tuzağın mhk başkanı serdar tatlı vasıtasıyla organize edildiğinin de farkındayız mesajını verdiği muazzam açıklaması. türk futbolunda saha içinde veya saha dışında teknik,taktik,tecrübe,zeka,karizma ve ilk çırpıda aklıma gelmeyen daha bir çok konuda kendisinin dengi yok. iyi ki varsın hocam..