• 2
  hakkında şöyle bir derleme gördüğüm fatih terim'i yiyen ırkçı masa. bizde de buna benzer bir örgütlenme vardı maalesef zamanında. evet sevgili dostlarım ben ilk kez izledim çok şey öğrendim ve çok duygulandım. izlemeyen varsa bence inanılmaz bir içerik olmuş:

  https://www.youtube.com/...bEfU&app=desktop

  insan düşünüyor acaba bu masa faaliyetine devam ediyor mu? milan'ın son yıllarda bu başarısızlıklar serüveninin arkasında bu masa mı var?
 • 3
  https://youtu.be/rjwtu_8bEfU

  fatih hocayı sistem bilmeyen, futboldan anlamayan, sadece gazla oynatıyor diyerek algı yaratmaya çalışan diğer takım taraftarları ve fbjk medyasını defalarca gördük... ama son dönemde bilhassa sözlükte, bazı yazarlarca küçük görülecek şekilde, fütursuzca bazı sallamalara da şahit olduk... sadece bu yazarlar için demiyorum; sözlükte bu linki gören her arkadaşımın vakti varsa, sadece 17-18 dakikalık çok güzel ve çok anlamlı; " fatih terim'in futbol mantelitesini özetleyen" içinde biraz ihtiras barındıran bu videoyu izlemesini şiddetle tavsiye ediyorum!!! yine video içerisinde; fazlasıyla fatih hocanın futbolcuları gazlayarak(!) oynattığını, hatta hâşâ bazılarına göre asla yanılamaz futbol bilgini(!) pirlo efendinin saz arkadaşı maldini ile birlikte dünyanın en karakterli(!) futbolcuları olduğuna dair ufak anektodlara da yer verildiğini göreceksiniz...

  not: vakit ayırıp izleyen yazarlar için, şimdiden iyi seyirler dilerim... oldukça akıcıdır aynı zamanda...