• 1
  galatasaray kadın basketbol takımının 2020-2021 basketbol sezonu öncesinde kadrosuna kattığı basketbolcu.

  --- alıntı ---

  bella alarie, princeton üniversitesi tarihinin en üst sıradan draft edilen basketbolcusu. bu sezon draft edilen alarie'nin geçen sezon ki istatistikleri;

  • maç başı ortalama süre ➡️29.8
  • maç başı ortalama sayı ➡️17.5
  • maç başına ortalama asist ➡️2.3
  • maç başına ortalama ribaund ➡️ 8.6
  • 2 sayı yüzdesi ➡️ %47.4
  • 3 sayı yüzdesi ➡️%35.6
  • serbest atış yüzdesi ➡️%74.4

  galatasaray’a hoş geldin bella alarie

  --- alıntı ---
 • 2
  galatasaray kadın basketbol takımı'nın çapı, ekonomik durumu ve 2020 yazında içinden geçtiği idari sıkıntılar düşünüldüğü vakit iyi bir transfer kabul edilebilecek olan ablamız. wnba draftında 5 numaradan seçilmesi dahi iyi bir referans. wnba'de fikstür ilerleyip maçlar oynandıkça oyun karakteristiği ve yeteneklerinden esintiler vermeye devam ediyor. ancak uzun mevkilerin wnba sertliğinde, hatta bazen daha da yüksek sertlikte olduğu organizasyonlarda oynamak için geliyor. ek olarak galatasaray kadın basketbol takımının artık kronik sorunu haline gelen bir mevki aynı zamanda. özetle çaylak sezonunu geçirmek için bayağı zorlu bir tercih yaptı.

  eğer bu zorlu sınavı başarıyla verirse hem kendi kariyeri için müthiş bir sıçrama yapacaktır, hem de galatasaray'a büyük bir katkı vermiş olacaktır. başarılı mı olur başarısız mı olur ikilemi açıkçası yüzde elli-yüzde elli olarak duruyor. genel anlamda bakarsak bir kumar. galatasaray kadın basketbolunun kayda değer rakipleri transferi bitirdikten sonra geçen sezonki iskeletini dağıtıp üzerine de şube yönetimini tamamen değişmiş olduğunu göz önüne alınca iyi olarak nitelendirilebilecek bir transfer.

  umarım en azından takımı zayıf düşürmeyecek kadar performans gösterebilir.

  onun üzerine her çıkışı hem kendisi hem de transfer edenler için artı olarak yazılacaktır...
 • 4
  2020-2021 sezonuna en iyi başlayan uzunumuzdu. mercedes russell'ın gösterdiği performansı görünce kendisinin tercih edilmesi gerektiğini düşünen kişi sayısı da hayli fazlaydı. belliydi ama kendisinin gideceği, courtney williams transferi olduğunda zaten konuşulmaya başlanmıştı ki avrupalı uzun da transfer ettik ardından. en azından dallas takımı 2020 sezonunda oynatmadıkları alarie'nin potansiyelini gördü.* kariyerinde başarılar diliyorum kendisine.

  --- alıntı ---

  bu sezon başında takımımıza katılan birleşik amerikalı pivot isabella alarie, yaşadığı ailevi durumlar sebebiyle amerika birleşik devletleri’ne dönme kararını kulübümüze bildirmiştir. bu karar sonucunda kendisiyle olan sözleşmemiz karşılıklı olarak feshedilmiştir.

  formamız altında geçirdiği süre boyunca profesyonel kişiliğiyle ve takımdaşlığıyla takımımıza sezon başlangıcında katkıda bulunan isabella alarie'ye teşekkürlerimizi sunar, kariyerinin geri kalanında başarılar dileriz.

  --- alıntı ---
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!