• 1865
  yurtdışındaki ciddi anlamda galatasaray taraftarı var. sadece iç saha maçları için yılda kulübe 80-100$ vermekte sorun görmüyorum. aylık olarak çekse 7-8 dolara gelir. hazırlık maçları, lig maçları ve otomatik youtube özel içerikleri derken verdiğim paraya acımam en azından.

  ama şunu da biliyorum. bizim kulüp daha store’da forma satmayı beceremiyor, tabii ki maç da yayınlayamaz. boş hayal bizdeki de…
 • 1866
  dün beni aradılar, taahhüt uzatmak istediler. bende uzatmayacağımı, 25 kamerayla çekilen bir maçın en önemli pozisyonunu tribünden cep telefonu ile çekilen görüntüden izlemek istemediğimi şikayet olarak ilettim. tüm galatasaraylılar'ın benzer bir tepki vermesi farkındalık yaratır. ülkemizde şikayet oranı aşağı yukarı %4'tür. bu oranları onlar da bildiği için toplamda kaç kişinin tepki gösterdiğini, gelecek sezon decoder satışlarını nasıl etkileyeceğini bilirler.
 • 1867
  aldığım yıllık paket sezon sonu sona erdiğinde kendileri ile yollarımı ayıracağım firma.

  bu lig hakemler ve inanılmaz federasyon kararları ile artık izlenmez bir hal aldı, buna galatasaray maçları da dahildir. galatasaray maçlarında en ufak hakarete ses kısan bein, rakiplerin maçlarında bize karşı dümdüz gidilmesine karşın aynı tavrı göstermiyor.

  ben her maç sinir stres olmaktan yoruldum. resmen paramla rezil oluyorum. özetleri izler, takıma destek için formamı alır, katılırsak avrupa maçlarını izlerim. analarının nikahına kadar yolları var. video hakem geldiğinden beri videosuz dönemden daha fazla skandal olmaya başladı. o dönemde ofsayttan golünü yiyordun, gerisi güreş künde bir şekilde gidiyordu. bein denen firma daha tartışmalı pozisyonların videosunu farklı açılardan veremeyecek kadar bu ligi geri plana atmış durumda. futbolu güzelleştirmesi gereken teknoloji ,işi daha berbat hale getirmiş bir halde. bu ülkede futbol falan izlenmez. tam anlamıyla bir vakit kaybı artık izlediğimiz şey. top eşliğinde bölümleri çekilen bir entrika dizisi, futbol değil.
App Store'dan indirin Google Play'den alın