• 1
  zarar eden bir çok firmadan oluşmaktadır.

  medipol hastaneleri
  deco vita
  doğa hse grup
  intercity
  macron
  fakir
  intermega güvenlik
  kalyon
  sırma
  nef
  vodafone
  sunny
  burger king
  kiğılı
  denizbank
  turex
  türk hava yolları
  ziraat bankası
  3. istanbul (fuzul grup)

  bunlar resmi sitesinden ulaşılabilenler.

  alt kategori takımlarına sponsor gösterilen firmalar ise;

  istanbul halk ekmek
  ispark
  isfalt
  igdaş
  iston
  iett
  iski
  istaç

  https://twitter.com/...209847751200768?s=21
 • 10
  başakşehir'den daha fazla olmak üzere 3 büyük takımı ya da kendi memleketinin takımını tutan türk halkının, kendilerine kazandırdığı parayla uyduruk ve yapay bir takıma finanse eden ve bu takımın her galibiyetinde bu halktan bir kesimin yoktan yere, gereksiz şekilde üzülmesine sebep olan yandaş firmalardır. halbuki taraftarsız başakşehir'dense, geçtim süper lig takımlarını, halen tribünleri deli gibi dolduran bir sakaryaspor'a, bir kocaelispor'a, bir karşıyaka'ya sponsor olsalar bütün maddiyatın yanında bir de sempati kazanacaklar. dua falan alacaklar belki.

  ama emir büyük yerden tabi.
 • 11
  sadece belediye şirketlerince vatandaşın paralarının bir kulübe aktarılmadığını, usulsüz ihalelerden zengin olmuş olan özel şirketlerinde bu işin içinde olduğunu ve bu şirket sahiplerinin çolukları çocuklarının müsiad denen oluşumun üst kademelerinde yer aldığını, iş bulamadığı için intihar eden gençlerin haklarının bu şerefsizlerce sömürüldüğünün sadece görünen bir yüzüdür. başakşehir denen yer 10 sene önce yoktu bile kasıtlı olarak büyütüldü, havaalanı yapıldı, dinci kesim oralara yerleştirildi. kendilerine ait diyarlar kurmak isteyen dindar geçinen topluluk milletin hakkıyla köşeyi döndü şimdi ise göstere göstere şov yapıyorlar. olay sadece spor değil maalesef. uğur mumcu gibi bir araştırmacı gazeteci kalmış olsaydı tüm pislikleri gün yüzüne çıkarılırdı bunların.

  özetle vatandaşın cebinden ve vatandaşın zararına zengin olmuş grupların ve bunu da bir futbol takımı üzerinden yapanların olduğunu gördüğümüz sözde sponsorluk özde hırsızlığın sadece görünen bir resmidir. seversiniz sevmezsiniz ama nihat genç'in bir sözü var bunlar için; 20 sene evvel yerli malı arabalarının arkasına tek yol islam yazanlar bugün ciplere biniyor. demek ki tek yol cipmiş.
  buralardan nemalanan toplulukların balonlarının söndüğünü ve hapishanelerde süründüklerini görmek ümidiyle..

  not: lafım bizleri sömürenlere.
 • 12
  malum parti iktidarı son bulduğunda halen satılmamış olursa, başakşehir futbol kulübü ile birlikte tepetaklak dibi görecek firmalardır. bunu öngörmek için kahin olmaya gerek yok. şayet bu kadar para ve desteğe rağmen bu kulübün yıllardır kupa kazanamamış olması cidden büyük bir başarısızlık. ha, bu başarısızlığa seviniyorum ayrı mesele. zira gözümde fenerbahçe bile bu kulübün etrafındaki insan yığını kadar kötü değil.
 • 13
  bir cogu ozel firmalardan olusan sponsorlardir.
  tabi belediye bunyelerinden de cokca sponsor mevcuttur.

  neyse biz kulubumuze harcadigimiz tonlarca paranın hic edilmesini konusmayalim, sonucta galatasarayin mali deniz yemeyen keriz. araziler, gelirler, sponsorlar bu paralar nerede onemi yok.

  adamlar bu kadar sponsorla yillardir lige oyle ya da boyle etki ederken galatasarayi kimse konusmasin.

  he silinen/silinecek buyuk kulup borclari mi ? onlar da konusulmasin ya sonucta tuttugumuz takim.

  sanki sponsor olunmasa her sey cok daha ucuz olacakti.