• 1
  aykut kocaman janti abimizdi, hem gollere hem de galibiyetlere sevinmezdi. cool durmaya çalışırdı. sayısız galatasaray şampiyonluğu görmesinin yanı sıra 2 kerede kovulmuşluğu vardır.

  cocu abimiz ise gollere ve galibiyetlere normalde sevinir ama takımı henüz doğru düzgün galibiyet alamadığı için yüzünden düşen bin parça. artık eskisi gibi gülemiyor ve eğlenemiyor. eğer kalmayı başarırsa -kovulmazsa- sayısız galatasaray şampiyonluğu görecektir.

  görüldüğü üzere ikisi de aynı. dolayısıyla bu ikisini karşılaştırdığımda kazanan galatasaray oluyor.
 • 3
  aykut kocaman berbat kadrolar kurar, çok sıkıcı futbol oynatıp kötü bir 2. olur. vasat sevicidir, sahaya 10 tane at gibi koşan oyuncu 1 de kaleci koy dünyanın en mutlu adamı olur. tiyatrocu şenol'un belalısıdır.

  phillip cocu -türkiye'de geçirdiği ayları baz alırsak- berbatın daha ötesinde kadro kuruyor, sahada başı kesilmiş tavuk gibi koşuşturan ama bir amacı olmayan çağdışı bir futbol oynatıyor, sene sonunu görürse ligi 8-9-10. sıralarda bitirecek gibi. sahaya ne koyarsan koy aynı şaşkınlıkta izler muhtemelen. tiyatrocu şenol'u geçtim yeni malatya'nın teknik direktörü erol bulut falan bile buna futbol dersi verir.

  velhasıl bunu söyleyeceğim aklıma gelmezdi ama, aykut kocaman'ın -türkiye şartlarında- cebinden 4 tane falan phillip cocu çıkar, bu 4 phillip'i ön libero diye dizer kalenin önüne, ligde son haftaya şampiyonluk kovalar.

  bu versus'ın kazançlı çıkanı galatasarayımızdır. türkiye rahat olunca avrupa hedeflerimize yelken açabiliyoruz sağolsunlar.